Léky na alergii - prášky kapky a gely


ZODAC 10MG potahované tablety 100

ZODAC 10MG potahované tablety 100

👌 Léčivou látkou přípravku Zodac je cetirizin-dihydrochlorid. Zodac je přípravek proti alergiím. Přípravek Zodac se u dospělých, dospívajících a u dětí od 6 let věku užívá ke: - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, -..



ZODAC 10MG potahované tablety 40

ZODAC 10MG potahované tablety 40

👌 Léčivou látkou přípravku Zodac je cetirizin-dihydrochlorid. Zodac je přípravek proti alergiím. Přípravek Zodac se u dospělých, dospívajících a u dětí od 6 let věku užívá ke: - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, -..



ZODAC 10MG potahované tablety 10

ZODAC 10MG potahované tablety 10

👌 ZODAC je přípravek proti alergiím, který se užívá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikárie)...



ZENARO 5MG potahované tablety 14 IV

ZENARO 5MG potahované tablety 14 IV

👌 Zenaro je přípravek vhodný pro symptomatickou léčbu alergické rinitidy (včetně perzistující alergické rinitidy) a urtikarie u dospělých a dětí od 6 let věku a starších...



VIBROCIL 2,5MG ML 0,25MG ML nosní podání kapky, roztok 1X15ML

VIBROCIL 2,5MG ML 0,25MG ML nosní podání kapky, roztok 1X15ML

👌 Přípravek Vibrocil obsahuje dvě léčivé látky, nosní dekongestant (phenylephrinum) a antihistaminikum (dimetindeni maleas). Vibrocil poskytuje rychlou úlevu od překrvení nosní sliznice a tekoucí rýmy způsobené celou řadou infekčních nebo alergických onemocnění..



LORATADIN RATIOPHARM 10MG neobalené tablety 30

LORATADIN RATIOPHARM 10MG neobalené tablety 30

👌 Loratadin, léčivá látka Loratadinu-ratiopharm 10 mg, je látka zabraňující působení histaminu a tím rozvoji alergických reakcí. Loratadin-ratiopharm 10 mg se užívá při léčbě alergické rýmy, tlumí její příznaky, jako je kýchání, výtok z nosu, svědění v..



LIVOSTIN 0,5MG ML nosní podání sprej, suspenze 1X10ML

LIVOSTIN 0,5MG ML nosní podání sprej, suspenze 1X10ML

👌 LIVOSTIN je antialergikum (lék působící proti přecitlivělosti). Nosní sprej LIVOSTIN se používá k rychlému a dlouhodobému zmírnění nosních obtíží, např. kýchání, rýmy, svědění nosu, které jsou způsobeny alergií (přecitlivělostí) na trávy, pyl,..



LIVOSTIN 0,5MG ML oční podání kapky, suspenze 1X4ML

LIVOSTIN 0,5MG ML oční podání kapky, suspenze 1X4ML

👌 LIVOSTIN oční kapky se používají k rychlému a dlouhodobému zmírnění očních obtíží, např. svědění nosu, zarudnutí očí, otoku očních víček a nadměrnému slzení, které jsou způsobeny alergií (přecitlivělostí) na trávy, pyl, plísně, prach a jiné..



DESLORATADIN XANTIS 5MG neobalené tablety 30

DESLORATADIN XANTIS 5MG neobalené tablety 30

👌 Desloratadin Xantis, volně prodejný lék, obsahuje desloratadin, což je antihistaminikum. Desloratadin Xantis je protialergický lék, který nevyvolává ospalost. Pomáhá kontrolovat Vaši alergickou reakci a její příznaky. příznaky. Desloratadin Xantis zmírňuje příznaky..



DESLORATADIN XANTIS 5MG neobalené tablety 10

DESLORATADIN XANTIS 5MG neobalené tablety 10

👌 Desloratadin Xantis, volně prodejný lék, obsahuje desloratadin, což je antihistaminikum. Desloratadin Xantis je protialergický lék, který nevyvolává ospalost. Pomáhá kontrolovat Vaši alergickou reakci a její příznaky. příznaky. Desloratadin Xantis zmírňuje příznaky..



DASMINI 5MG potahované tablety 30

DASMINI 5MG potahované tablety 30

👌 Přípravek Dasmini zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou (zánět nosních cest způsobený alergií, např. sennou rýmou nebo alergií na roztoče v prachu) u dospělých a u dospívajících ve věku 12 let a starších. Tyto příznaky zahrnují kýchání,..



DASMINI 5MG potahované tablety 10

DASMINI 5MG potahované tablety 10

👌 Přípravek Dasmini 5 MG je protialergický lék, který nevyvolává ospalost. Pomáhá kontrolovat Vaši alergickou reakci a její příznaky. Přípravek Dasmini zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou (zánět nosních cest způsobený alergií, např. sennou rýmou..



CETIXIN 10MG potahované tablety 30

CETIXIN 10MG potahované tablety 30

👌 Cetixin patří do skupiny léčivých přípravků, která se používají proti alergii. Přípravek se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků chronické..



CETIXIN 10MG potahované tablety 10

CETIXIN 10MG potahované tablety 10

👌 Cetixin patří do skupiny léčivých přípravků, která se používají proti alergii. Přípravek se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků chronické..


Léky na alergii - prášky kapky a gely 3,75 (75%) 37 x hodnotené

Kategorie produktů leky na alergii - prasky kapky a gely obsahuje 14 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
léky na alergii - prášky kapky a gely za super ceny
© 2023 Kontakt