Sanicat hrudkující stelivo bez parfémů 10 l

Sanicat Hrudkující Stelivo Bez Parfémů 10 L

Sanicat hrudkující stelivo bez parfémů 10 l

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kočkolit
Dodavatel:Sanicat
Cena:199.0 Kč
Sanicat hrudkující stelivo bez parfémů 10 l 4,5 (90%) 26 hodnocení

Sanicat - Ne všechny kočky si navyknou na voňavé stelivo v toaletě - i když to páníčkovi voní. Pokud Váš tygřík patří k citlivým chlupáčům, pak je hrudkující stelivo bez vůně od Sanicat dobrou volbou. Spolehlivě váže zápachy a samo o sobě je bez zápachu. Hrubozrnná struktura kočkolitu zabraňuje přilepení granulátu na packy, díky čemuž není roznášen po bytě. Kočkolit také netvoří prach a ani nezanechává usazeniny. Tím je postaráno o čistotu v okolí kočičí toalety. Minerální kočkolit tvoří hrudky, které lze snadno vyjmout lopatkou. Stelivo pro kočky Sanicat bez vůně je dodáváno v papírovém balení z biologicky rozložitelného materiálu - perfektní pro každého, komu záleží na životním prostředí. Sanicat hrudkující stelivo bez parfémů v přehledu: Minerální hrudkující stelivo z bentonitu pro kočičí toalety Čerstvé a hygienické: kontrola pachů na bázi kyslíku, váže zápachy Bez vůně: ideální pro citlivé kočky Snadno se čistí: tvoří hrudky, které lze snadno vytáhnout lopatkou Čisté tlapky: hrubozrnný granulát nepřilne na kočičích tlapkách, nedochází tak k jeho roznášení po bytě Bezprašné: žádná tvorba prachu, žádné prachové usazeniny Měkké na tlapkách: obzvláště příjemné pro Vaši kočku Obal z papíru: biologicky rozložitelný materiál


 • Sanicat Rose Doriente 5 l
  Sanicat Rose Doriente 5 l

  Sanicat Rose D'oriente stelivo pro kočky přesvědčí svou unikátní hrudkující schopností - vytváří tvrdé a pevné hrudky. Je vyrobeno ze..

  119.0 Kč
 • Sanicat Active Gold 6 l
  Sanicat Active Gold 6 l

  Hygienické, bezprašné a vysoce účinné: Sanicat Active Gold je silně hrudkující kočkolit pro kočičí toalety, který umožňuje..

  249.0 Kč
 • Sanicat Diamonds 5 x 5 l
  Sanicat Diamonds 5 x 5 l

  Sanicat Diamonds je kočkolit ze silikátových perel, se kterým je čištění velmi snadné. Toto selivo je tak ideální pro ty majitele koček,..

  649.0 KčObjevte: V sekci kočky kočkolit sanicat professional je možné objevit sanicat hrudkující stelivo bez parfémů 10 l!
© 2021 Kontakt