Svorto 055 Vložky skelet Antibacterial 43

Svorto 055 Vložky Skelet Antibacterial 43

svorto 055 Vložky skelet Antibacterial 43

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ortopedické pomůcky
Dodavatel:Svorto
Cena:219 Kč
svorto 055 Vložky skelet Antibacterial 43 3,25 (65%) 50 hodnocení

Vložku tvoří polyamidový výlisek - podpora podélné klenby a latexové srdíčko - podpora příčné klenby nožní. Stélka má tvar odpovídající vnitřku běžně vyráběné sériové obuvi. Pod podélnou klenbou je rozšířena a její okraje v zadní polovině zvednuty. Vložky se používají při léčbě podélného a příčného plochonoží, nebo jako prevence při nadměrné zátěži nohou. Maximální účinek je dosažen v obuvi s pevnou, uzavřenou patou a výškou podpatku do 4 cm. Materiál krycí délky je svými absorbčními vlastnostmi ideálním řešením problému pocení nohou. Vlastnosti PU pěny jsou zlepšeny aktivním uhlíkem a antibakteriální náplní. Jedná se o francouzské číslování. Vložky jsou vyrobeny z termoplastického materiálu na bázi polyamidu ZYTEL (PA6.6), PU pěna laminovaná textilií CoolMax: latexový odlitek srdíčko: lepidlo Korapren TRO/HL. Velikost 43 (jedná se o francouzské číslování).


 • svorto 055 Vložky skelet Antibacterial 38
  svorto 055 Vložky skelet Antibacterial 38

  Vložku tvoří polyamidový výlisek - podpora podélné klenby a latexové srdíčko - podpora příčné klenby nožní. Stélka má tvar..

  219 Kč
 • Batavan Vložky do obuvi Carbon
  Batavan Vložky do obuvi Carbon

  Batavan vložky do obuvi s aktivní složkou Carbon pohlcují pachy a vlhkost. Tyto vložky zajišťují komfortní a pohodlnou chůzi, dodávají..

  74 KčObjevte: Vložky do bo V sekci zdravotnické potřeby | ortopedické pomůcky | ortopedické vložky do bot je možné objevit svorto 055 vložky skelet antibacterial 43!
© 2024 Kontakt