Allegra COMFORT tbl.90

Allegra COMFORT Tbl.90

allegra COMFORT tbl.90

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nervová soustava
Dodavatel:Woykoff
Cena:659 Kč
allegra COMFORT tbl.90 2,75 (55%) 29 hodnocení

allegra COMFORT je doplněk stravy, který obsahuje esenciální aminokyselinu L-tryptofan. Je jedinou stavební látkou hormonu serotoninu, bez které lidské tělo neumí serotonin vytvořit. Dále obsahuje vitamin B6, který přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání a zároveň zvyšuje biologickou dostupnost l-tryptofanu v neuronech. Doplněk stravy Allegra COMFORT je zcela bezpečný a nenávykový, můžete ho užívat dlouhodobě i bez přerušení. Balení obsahuje 90 tablet. Hmotnost obsahu: 82,35 g. Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.


 • Melatonin B6 Gummies 60 pektinových bonbónů
  Melatonin B6 Gummies 60 pektinových bonbónů

  Clinical Melatonin B6 Gummies je doplněk stravy ve formě pektinových bonbónů. Vhodné pro vegetariány a vegany. Melatonin přispívá ke..

  239 Kč
 • Allnature Třezalka bylinný extrakt cps.60
  Allnature Třezalka bylinný extrakt cps.60

  Allnature Třezalka je doplněk stravy ve formě bylinného extraktu.Třezalka přispívá k duševnímu zdraví (emoční rovnováze), pozitivní..

  109 Kč
 • Melatonin Forte tbl.100 Clinical
  Melatonin Forte tbl.100 Clinical

  Melatonin Forte je doplněk stravy ve formě tablet. Produkt obsahuje melatonin, hořčík, vitamin B1 a vitamin B6. Melatonin přispívá ke..

  299 Kč
 • Melatonin tbl.30 Clinical
  Melatonin tbl.30 Clinical

  Melatonin Clinical je doplněk stravy ve formě tablet. Produkt obsahuje melatonin, vitamin B1 a vitamin B6. Melatonin přispívá ke zkrácení doby..

  89 Kč
 • Melatonin Forte tbl.30 Clinical
  Melatonin Forte tbl.30 Clinical

  Melatonin Forte je doplněk stravy ve formě tablet. Produkt obsahuje melatonin, hořčík, vitamin B1 a vitamin B6. Melatonin přispívá ke..

  115 Kč
 • Melatonin tbl.100 Clinical
  Melatonin tbl.100 Clinical

  Melatonin Clinical je doplněk stravy ve formě tablet. Produkt obsahuje melatonin, vitamin B1 a vitamin B6. Melatonin přispívá ke zkrácení doby..

  299 Kč
 • allegra DRINK NEW instantní směs pomeranč 200g
  allegra DRINK NEW instantní směs pomeranč 200g

  Allegra je instantní směsí pro přípravu doplňku stravy ve formě nápoje s pomerančovou příchutí. Doplněk stravy s cukrem a sladidly,..

  325 Kč
 • Theo Herbs Mevalen cps.30
  Theo Herbs Mevalen cps.30

  Mevalen je doplněk stravy, který obsahuje výtažek z kořene kozlíku lékařského a melatonin. Výtažek z kořene kozlíku lékařského..

  105 Kč
 • Melatonin Bylinky tbl.100 Clinical
  Melatonin Bylinky tbl.100 Clinical

  Melatonin Bylinky Clinical je doplněk stravy ve formě tablet. Produkt obsahuje melatonin, meduňku, vitamin B6 a chmelový extrakt. Melatonin..

  289 Kč
 • Barnys HypnoX L-tryptofan bylinky cps.30
  Barnys HypnoX L-tryptofan bylinky cps.30

  Barny's HypnoX L-tryptofan bylinky je doplněk stravy ve formě kapslí. Všechny složky tohoto produktu byly pečlivě vybrány s přihlédnutím k..

  229 Kč
 • Fast Sleep ústní sprej s melatoninem 24ml
  Fast Sleep ústní sprej s melatoninem 24ml

  Fast Sleep je doplněk stravy ve formě spreje s melatoninem. Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (při dávce 1 mg)...

  259 KčObjevte: Spánek V sekci mám problém s... | nervová soustava je možné objevit allegra comfort tbl.90!
© 2022 Kontakt