Walmark Marťánci Gummy VELIKONOCE tbl.50

Walmark Marťánci Gummy VELIKONOCE Tbl.50

Walmark Marťánci Gummy VELIKONOCE tbl.50

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vitamíny a minerály pro děti a maminky
Dodavatel:Marťánci
Cena:209 Kč
Walmark Marťánci Gummy VELIKONOCE tbl.50 5 (100%) 44 hodnocení

Walmark Marťánci Gummy Velikonoce jsou doplněk stravy ve formě chutných želatinových tablet. Produkt obsahuje doporučenou denní dávku důležitých vitamínů pro děti. Pokud jde o výběr kvalitního dětského multivitaminu je důležité najít nejen ten, který vašim dětem chutná, ale zároveň ten, který obsahuje široké spektrum důležitých vitaminů. A takoví jsou Marťánci Gummy. Potěšte své nejmenší Marťánky v obalu s motivem Marťanského vejce. Ve složení se nachází vitamin C, A, D, B6 a K. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku. Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a svalů. Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Vitamin K přispívá k udržení normálního stavu kostí. Výtečná příchuť borůvek, citronu, jahod a mandarinky. Bez přidaných barviv Bez konzervantů Bez umělých sladidel Bez lepku Bez laktózy Vyrobeno držitelem GMP certifikátu. Balení obsahuje 50 želatinových tablet.


 • Müllerovi medvídci s vit.C a přích.citronu tbl.45
  Müllerovi medvídci s vit.C a přích.citronu tbl.45

  Müllerovi medvídci s Vitaminem C a příchutí citronu jsou doplněk stravy ve formě cucavých tablet, které jsou vhodné pro děti od 3 let...

  79 Kč
 • PREVAPIS JUNIOR sirup 100 ml - II. jakost
  PREVAPIS JUNIOR sirup 100 ml - II. jakost

  Prevapis Junior sirup je doplněk stravy s vysokým obsahem Vitaminu C, díky kterému přispívá k normální funkci imunitního systému. Jedná se..

  149 Kč
 • Cranmanosa močové cesty a imunita 500ml
  Cranmanosa močové cesty a imunita 500ml

  CRANMANOSA močové cesty a imunita je doplněk stravy v tekuté formě. Obsahuje brusinko-kopřivový extrakt s..

  319 Kč
 • PROBACIN lahvičky 8x10ml
  PROBACIN lahvičky 8x10ml

  Probacin je doplněk stravy s obsahem životaschopné spóry Bacillus clausii a prebiotika arabinogalaktanu. Je vhodný při užívání antibiotik...

  249 Kč
 • STRONGIMUN D PharmaSuisse tbl.15
  STRONGIMUN D PharmaSuisse tbl.15

  Strongimun D plus je doplněk stravy ve formě tablet. Obsahuje komplex přírodních vitaminů B (Cultavit V), embliku lékařskou (Saberry),..

  185 Kč
 • Centrum Silver tbl.100 30 Spring
  Centrum Silver tbl.100 30 Spring

  Doplněk stravy Centrum Silver je vysoce kvalitní doplněk stravy se speciálním složením pro osoby nad 50 let. Přispívá k Vaší každodenní..

  549 Kč
 • Centrum AZ tbl.100 30 Spring
  Centrum AZ tbl.100 30 Spring

  Centrum od A až po Železo obsahuje kompletní a vyvážené složení vitaminů, minerálů a stopových prvků. Obsahuje přizpůsobená množství..

  599 Kč
 • AlpexaVit PROBIO 7 tob.30
  AlpexaVit PROBIO 7 tob.30

  AlpexaVit Probio 7 plus je komplex vitaminů, minerálů, probiotik a prebiotik pro děti od 7 let a dospělé. Obsahuje 2 miliardy probiotických..

  379 Kč
 • AlpexaVit PROBIO 3 tob.30
  AlpexaVit PROBIO 3 tob.30

  AlpexaVit Probio 3 plus je komplex vitaminů, minerálů, probiotik a prebiotik pro děti a dospělé. Obsahuje 2 miliardy probiotických bakterií v..

  379 KčObjevte: Multivitamíny pro děti V sekci děti a maminky | vitamíny a minerály pro děti a maminky je možné objevit walmark marťánci gummy velikonoce tbl.50!
© 2024 Kontakt