WELEDA SET Březový detoxikační set

WELEDA SET Březový Detoxikační Set

WELEDA SET Březový detoxikační set

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Močové a pohlavní orgány
Dodavatel:Weleda
Cena:555 Kč
WELEDA SET Březový detoxikační set 3,25 (65%) 45 hodnocení

Weleda Březový detoxikační set BIO je doplněk stravy, který obsahuje vodný výluh z listů břízy a citrónovou šťávu. Bříza má antioxidační vlastnosti, přispívá k normální funkci močových cest a ledvin, normálnímu trávení a detoxikaci a podporuje vylučování - pročištění těla. BIO Březová šťáva je certifikovaný BIO přípravek. Z velmi kvalitních surovin získávaných z biologicko-dynamického zemědělství a ekologickým sběrem ve volné přírodě. Neobsahuje žádná sladidla. Je vhodná také pro diabetiky. Balení obsahuje 2 x 250 ml BIO Březové šťávy.


 • nefdesanté Černý bez 500 ml
  nefdesanté Černý bez 500 ml

  nefdesanté Černý bez je doplněk stravy ve formě šťávy, který obsahuje černý bez s přídavkem vitaminu C. Šťáva je vyrobená z pečlivě..

  315 Kč
 • LIFTEA Dýně a lichořeřišnice tob.30
  LIFTEA Dýně a lichořeřišnice tob.30

  LIFTEA Dýně a lichořeřišnice je doplněk stravy s obsahem extraktu ze semen štýrské dýně, lichořeřišnice, lecitinu a inulinu, tedy..

  195 Kč
 • Hyaluron N-Medical URO neo 100ml
  Hyaluron N-Medical URO neo 100ml

  Hyaluron N-Medical URO je doplněk stravy ve formě perorálního roztoku. Obsahuje 100% čistou bioaktivní..

  1 619 Kč
 • Fermalac oral tvrdých tob.15
  Fermalac oral tvrdých tob.15

  Fermalac oral je doplněk stravy ve formě tvrdých tobolek obsahující probiotický komplex pro podporu zdravé intimní flóry žen, který je..

  265 Kč
 • Elixír na prostatu PM tbl.60
  Elixír na prostatu PM tbl.60

  PM Elixír na prostatu je doplněk stravy. Komplexní složení Elixíru na prostatu ocení nejen muži v produktivním věku. Původní recepturu..

  235 KčObjevte: Močové cesty V sekci doplňky stravy a výživa | močové a pohlavní orgány je možné objevit weleda set březový detoxikační set!
© 2023 Kontakt