WELEDA BIO Březová šťáva (bez cukru) 250ml

WELEDA BIO Březová šťáva (bez Cukru) 250ml

WELEDA BIO Březová šťáva (bez cukru) 250ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Močové a pohlavní orgány
Dodavatel:Weleda
Cena:349 Kč
WELEDA BIO Březová šťáva (bez cukru) 250ml 4,75 (95%) 42 hodnocení

WELEDA BIO březová šťáva je doplněk stravy bez cukru ve formě sirupu s obsahem výluhu z listů břízy. Bříza přispívá k normální funkci močových cest a ledvin, podporuje vylučování škodlivých látek i zadržované vody z organismu. Aktivní kúra s BIO Březovou šťávou od Weledy je vhodná zvláště na jaře nebo na podzim, kdy dochází k nejlepšímu sladění s přirozenými očistnými mechanismy lidského organismu. Balení obsahuje 250 ml.


 • Allnature Lichořeřišnice bylinný extrakt cps.60
  Allnature Lichořeřišnice bylinný extrakt cps.60

  Allnature Lichořeřišnice je doplněk stravy ve formě bylinného extraktu, který obsahuje lichořeřišnici a vitamin C. Vitamin C podporuje..

  155 Kč
 • Ive InkontinStop tob.30
  Ive InkontinStop tob.30

  IVE InkontinStop je unikátní přírodní doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje extrakt ze semene tykve obecné. Produkt byl vyvinut pro..

  459 Kč
 • Ive InkontinStop tob.60
  Ive InkontinStop tob.60

  IVE InkontinStop je unikátní přírodní doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje extrakt ze semene tykve obecné. Produkt byl vyvinut pro..

  769 Kč
 • Dr.Bohm Dýňové tablety pro ženu tbl.30
  Dr.Bohm Dýňové tablety pro ženu tbl.30

  Doplněk stravy Dr.Bohm dýňové tablety jsou vhodné na citlivý močový měchýř při mimovolném úniku moči, např. při smíchu, kýchání a..

  395 Kč
 • Apotheke Urolog akut s brusinkou tbl. 30
  Apotheke Urolog akut s brusinkou tbl. 30

  Doplněk stravy UROLOGakut příznivě účinkuje na funkci ledvin a močového měchýře díky koncentrovanému extraktu zlatobýlu. Dále obsahuje..

  159 Kč
 • UroMax Rapid tbl.10 10 Zdarma
  UroMax Rapid tbl.10 10 Zdarma

  UroMax Rapid je doplněk stravy, který obsahuje originální trojkombinaci přírodních látek - extrakt z kanadské brusinky ve formě..

  259 Kč
 • Favea NefroVaxin HP tob.30
  Favea NefroVaxin HP tob.30

  NefroVaxin HP je doplněk stravy obsahující kombinaci bakteriálních lyzátů, které jsou vyrobeny z nejčastějších původců zánětů..

  345 Kč
 • Barnys SuperCranberry kanadské brusinky cps.20
  Barnys SuperCranberry kanadské brusinky cps.20

  Barnys SuperCranberry je doplněk stravy, který obsahuje kanadské brusinky obohacený o vitamin H nazývaný Biotin. Brusinky přispívají ke..

  225 Kč
 • Chlanydyl PM tbl.60
  Chlanydyl PM tbl.60

  PM Chlamydil je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje tužebníkový extrakt, propolis, olši lepakovou a vrbovou kůru. Tužebník..

  245 Kč
 • Edenpharma Lichořeřišnice větší tbl.90 10 zdarma
  Edenpharma Lichořeřišnice větší tbl.90 10 zdarma

  Edenpharma Lichořeřišnice větší je doplněk stravy ve formě tablet s obsahem extraktu z Lichořeřišnice. Balení obsahuje 100 tablet...

  215 Kč
 • TOPVET Lichořeřišnice Větší bylinné tob.60
  TOPVET Lichořeřišnice Větší bylinné tob.60

  TOPVET Lichořeřišnice Větší bylinné je doplněk stravy obsahující extrakt z lichořeřišnice. V herbářích se o lichořeřišnici hovoří..

  205 KčObjevte: Močové cesty V sekci doplňky stravy a výživa | močové a pohlavní orgány je možné objevit weleda bio březová šťáva (bez cukru) 250ml!
© 2024 Kontakt