WAKKA zubní kartáček

WAKKA Zubní Kartáček

WAKKA zubní kartáček

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zubní a dentální hygiena
Dodavatel:WAKKA
Cena:95 Kč
WAKKA zubní kartáček 4,25 (85%) 27 hodnocení

WAKKA ionický zubní kartáček - Soft/Velmi jemný. Inovativní způsob odstraňování zubního plaku zápornými ionty. Vyvinuto s prestižní japonskou Kanagawa Dental Univesity. Mikročástice ,,Black silica'' obsažené ve vláknech kartáčku generují tvorbu záporných iontů. Název kartáčku Wakka znamená ,,čistá voda'' v jazyce původních obyvatel Hokkaido. Základním cílem čištění zubů je důsledné odstraňování dentálního plaku. Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby! Balení obsahuje 1 ks kartáčku.


 • CURAPROX CS 12460 zubní kartáček Velvet
  CURAPROX CS 12460 zubní kartáček Velvet

  Curaprox CS 12460 velvet je zubní kartáček s hustě osázenými vlákny Curen pro jemné a důkladné čištění. Je určen i pro uživatele s..

  139 Kč
 • CURAPROX smart ultra soft zubní kartáček
  CURAPROX smart ultra soft zubní kartáček

  Zubní kartáčky z řady Smart, díky nimž budou vaše zuby brzo hladké, čisté a přirozeně bělejší. Curaprox Smart ultra soft je určen pro..

  109 Kč
 • CURAPROX UHS 409 handy držáček 3ks krytky 3ks
  CURAPROX UHS 409 handy držáček 3ks krytky 3ks

  Mezizubní kartáček je určený k dokonalému vyčištění mezizubních prostor. Držáčky jsou kompatibilní se všemi typy mezizubních..

  55 Kč
 • CURAPROX Travel set
  CURAPROX Travel set

  Praktické pouzdro obsahuje pomůcky pro každodenní péči o zuby a dásně: zubní kartáček CS 5460 Ultrasoft ve zcela nové skládací verzi,..

  229 KčObjevte: Klasické zubní kartáčky V sekci kosmetika hygiena a péče | zubní a dentální hygiena | zubní a mezizubní kartáčky je možné objevit wakka zubni kartáček!
© 2021 Kontakt