VITAR Kolagen EKO cps.60

VITAR Kolagen EKO Cps.60

VITAR Kolagen EKO cps.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a sport
Dodavatel:Vitar
Cena:175 Kč
VITAR Kolagen EKO cps.60 2,25 (45%) 46 hodnocení

VITAR Kolagen EKO je doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem nativního kolagenu typu II, kolagenu typu I, kolagenních peptidů, extraktu z Boswellia serrata a vitaminu C. Jsou určeny zejména pro podporu pohybového aparátu. Boswellia serrata přispívá k normálnímu stavu kloubů a kostí.Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí a chrupavek.Výrobek je balen v ekologicky šetrném obalu. Je ve formě celulozových kapslí.Balení obsahuje 60 kapslí.Vitar EKO Friendly je vyroben s ohledem jak na kvalitu nabízených produktů, tak na vytvoření nejmenšího možného zbytkového odpadu.


 • TOZAX Coloxio Complex 30 sáčků
  TOZAX Coloxio Complex 30 sáčků

  TOZAX Coloxio Complex je doplněk stravy ve formě sáčků. Obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek. Obsažený kolagen je přirozenou..

  1 069 Kč
 • Kolagen Farmax tob.60 40 ZDARMA
  Kolagen Farmax tob.60 40 ZDARMA

  Kolagen Farmax je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje kolagen. Ten tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání pohybového..

  289 Kč
 • Barnys Kloubní SuperMIX tbl.60
  Barnys Kloubní SuperMIX tbl.60

  Barny's Kloubní SuperMIX je doplněk stravy obsahující kombinaci glukosaminsulfátu, MSM, kolagenu typu II, extraktu z rostlin hojně..

  325 KčObjevte: Kloubní výživa V sekci doplňky stravy a výživa | klouby a sport je možné objevit vitar kolagen eko cps.60!
© 2024 Kontakt