Uniospharma Minerál chelát komplex tbl.90

Uniospharma Minerál Chelát Komplex Tbl.90

Uniospharma Minerál chelát komplex tbl.90

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Minerály
Dodavatel:Unios Pharma
Cena:399 Kč
Uniospharma Minerál chelát komplex tbl.90 4,75 (95%) 51 hodnocení

Minerál chelát komplex je doplněk stravy s hořčíkem, vápníkem, zinkem  a vitamínem D3 a K2. Přípravek obsahuje minerály vápník, hořčík a zinek ve formě chelátů vázaných na aminokyselinu glycin. Tato unikátní forma zajišťuje maximální vstřebatelnost obsažených látek organismem. Vápník přispívá k normální činnosti svalů. Vápník přispívá k normální funkci nervových přenosů. Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu zubů. Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí. Vitamín D přispívá k normální hladině vápníku v krvi. Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů. Hořčík přispívá k normální psychické činnosti. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů.Vitamin K2 (menachinon) přispívá k normální srážlivosti krve. Vitamín K2 přispívá udržení normálního stavu kostí. Balení obsahuje 90 tablet.


 • Sarapis Soja cps.90
  Sarapis Soja cps.90

  Sarapis Soja je doplněk stravy pro ženy. Obsahuje červený jetel, včelí mateří kašičku, včelí pyl, vitamin C, vitamin D3, železo a vitamin..

  799 Kč
 • Gynastan Meno tob. pro ženy v přechodu Fyto cps.30
  Gynastan Meno tob. pro ženy v přechodu Fyto cps.30

  Gynastan Meno pro ženy v přechodu je doplněk stravy ve formě kapslí, které obsahují rostlinné extrakty. Jetel přispívá k menopauzálnímu..

  239 KčObjevte: Vápník (calcium) - Minerály V sekci doplňky stravy a výživa | minerály je možné objevit uniospharma minerál chelát komplex tbl.90!
© 2024 Kontakt