TOZAX Coloxio Complex 30 sáčků

TOZAX Coloxio Complex 30 Sáčků

TOZAX Coloxio Complex 30 sáčků

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a sport
Dodavatel:Tozax
Cena:1 069 Kč
TOZAX Coloxio Complex 30 sáčků 3 (60%) 42 hodnocení

TOZAX Coloxio Complex je doplněk stravy ve formě sáčků. Obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek. Obsažený kolagen je přirozenou součástí kloubů. V přípravku se taktéž nalézá Vitamin C, Zinek, Vitamin B2 a Selen. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek. Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí. Riboflavin (vitamin B2) přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Mezi hlavní výhody produktu patří vysoká vstřebatelnost a využitelnost oproti nativním kolagenům. Bez přídavku cukru, obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Balení obsahuje 30 sáčků.


 • Kolagen Farmax tob.60 40 ZDARMA
  Kolagen Farmax tob.60 40 ZDARMA

  Kolagen Farmax je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje kolagen. Ten tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání pohybového..

  289 Kč
 • Žraločí chrupavka Cartilage 100 tobolek
  Žraločí chrupavka Cartilage 100 tobolek

  Žraločí chrupavka je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, glykosaminoglykany, vápník,..

  485 Kč
 • Kloubus 30 sáčků
  Kloubus 30 sáčků

  Kloubus je doplněk stravy ve formě sáčků. Česká kloubní výživa s certifikovaným účinným složením, které zahrnuje hydrolyzovaný..

  649 Kč
 • Cemio Kamzík cps.60
  Cemio Kamzík cps.60

  Cemio Kamzík je doplněk stravy ve formě kapslí s unikátní kombinací 2 nativních kolagenů NCI, NCII a vitamínu C. Cemio Kamzík je..

  359 Kč
 • Barnys CelaNext cps.30
  Barnys CelaNext cps.30

  Barnys CelaNext je doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem vysoce koncentrovaného tekutého extraktu Kurkumy a Boswellie obohacený o vitamin D3...

  379 Kč
 • Hyalfit tob.60
  Hyalfit tob.60

  Hyalfit je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje čistý krystalický kolagen typu I, kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát, extrakt..

  679 Kč
 • Viridian Joint Complex cps.90
  Viridian Joint Complex cps.90

  Viridian Joint Complex je doplněk stravy ve formě kapslí. Joint Complex představuje komplexní formuli, která je založena na nejnovějších..

  605 Kč
 • Kloubní výživa 60 kolagenových kostiček
  Kloubní výživa 60 kolagenových kostiček

  Woykoff Kloubní výživa je doplněk stravy ve formě kostiček. Produkt s obsahem kolagenu NC II a hydrolyzovaného kolagenu typ I a vitamínem C,..

  259 Kč
 • Barnys Inovo 5 tbl.90
  Barnys Inovo 5 tbl.90

  Unikátní složení doplňku stravy Barny's Inovo 5 je výjimečné tím, že obsahuje důležité látky, které se v kloubech, pojivových..

  449 KčObjevte: Kloubní výživa V sekci doplňky stravy a výživa | klouby a sport je možné objevit tozax coloxio complex 30 sáčků!
© 2024 Kontakt