THÉ SALVAT léčivý čaj 1 IV

THÉ SALVAT Léčivý čaj 1 IV

THÉ SALVAT léčivý čaj 1 IV

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na trávicí soustavu
Dodavatel:Leros
Cena:69 Kč
THÉ SALVAT léčivý čaj 1 IV 4,25 (85%) 24 hodnocení

THÉ SALVAT je tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný jako součást žlučníkové diety, pokud lékař neurčí jinak. Podporuje tvorbu a vylučování žluči, působí mírně projímavě, proti nadýmání a uvolňuje napětí v břiše. Zmírňuje pocity plnosti. Čaj mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Balení obsahuje 100 g.


 • THÉ SALVAT léčivý čaj 20 I
  THÉ SALVAT léčivý čaj 20 I

  Tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný jako součást žlučníkové diety, pokud lékař neurčí jinak.Podporuje tvorbu a..

  55 Kč
 • ROWACHOL enterosolventní měkké tobolky 50
  ROWACHOL enterosolventní měkké tobolky 50

  ROWACHOL zvyšuje vylučování žluče, uvolňuje křeče v oblasti žlučníku a žlučových cest, snížením městnání žluče zvyšuje..

  249 Kč
 • ROWACHOL enterosolventní měkké tobolky 20
  ROWACHOL enterosolventní měkké tobolky 20

  ROWACHOL zvyšuje vylučování žluče, uvolňuje křeče v oblasti žlučníku a žlučových cest, snížením městnání žluče zvyšuje..

  169 Kč
 • LAGOSA obalené tablety 50
  LAGOSA obalené tablety 50

  Lagosa patří do skupiny léků nazývaných hepatoprotektiva, neboli léků s ochranným účinkem na jaterní buňky, které se užívají k..

  235 Kč
 • CHOLAGOL perorální GTT SOL 1X10ML
  CHOLAGOL perorální GTT SOL 1X10ML

  Trápí vás žlučníkové kameny, zánět žlučníku nebo jste po jeho operaci? Podpořte váš žaludek doplňkem stravy Cholagol. Skladem,..

  85 KčObjevte: Léky na játra a žlučník V sekci volně prodejné léky | léky na trávicí soustavu je možné objevit thÉ salvat léčivý čaj 1 iv!
© 2021 Kontakt