Těhotenský test RapiClear Classic Super Sens.1ks

Těhotenský Test RapiClear Classic Super Sens.1ks

Těhotenský test RapiClear Classic Super Sens.1ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Diagnostické testy
Dodavatel:RapiClear
Cena:49 Kč
Těhotenský test RapiClear Classic Super Sens.1ks 5 (100%) 25 hodnocení

Těhotenský test RapiClear Classic Super Sensitive je vysoce kvalitní a velmi jednoduše použitelný těhotenský test. Test může stanovit těhotenství už pátý den po oplodnění bez čekání na termín menstruace, v závislosti na velikosti hladiny těhotenského hormonu hCG) v moči. Test je možné použít celých 24 hodin, není potřebná ranní moč. testovací sada obsahuje: návod na použití, testovací misku, kapátko na moč, sáček s látkou proti navlhnutí.


 • LIVSANE Test těhotenský CZ včasná detekce 1ks
  LIVSANE Test těhotenský CZ včasná detekce 1ks

  LIVSANE Test těhotenský CZ včasná detekce může být použit až 4 dny před očekávanou menstruací kdykoliv během dne.Test má praktické a..

  89 Kč
 • LIVSANE Test těhotenský CZ rychlá detekce 2ks
  LIVSANE Test těhotenský CZ rychlá detekce 2ks

  LIVSANE rychlý těhotenský test může být použit již od prvního dne očekávané menstruace kdykoliv během dne.Test má snadné a rychlé..

  129 Kč
 • checkToP 1000 mlU ml
  checkToP 1000 mlU ml

  checkToP je rychlý test s nízkou citlivostí určený pro sebetestování v domácím prostředí. Slouží k určení hladiny hCG nad 1000 mIU/ml v..

  189 Kč
 • Těhotenský test Instant-View 1 ks
  Těhotenský test Instant-View 1 ks

  Těhotenský test je určen k detekci zvýšené hladiny hCG hormonu v moči. Těhotenství lze pomocí tohoto testu prokázat od 7. dne od..

  19 KčObjevte: Těhotenské testy pro ženy V sekci zdravotnické potřeby | diagnostické testy je možné objevit těhotenský test rapiclear classic super sens.1ks!
© 2021 Kontakt