Sarapis Mensis cps.60

Sarapis Mensis Cps.60

Sarapis Mensis cps.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Doplňky stravy pro ženy
Dodavatel:Sarapis
Cena:585 Kč
Sarapis Mensis cps.60 5 (100%) 38 hodnocení

Sarapis Mensis je doplněk stravy pro ženy, který obsahuje vitaminy skupiny B, mateří kašičku, extrakt z červeného jetele a klikvy velkoplodé, zinek a vitamin E. Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity. Niacin, kyselina pantotenová, vitaminy B6, B2, B1 a B12 a biotin přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Niacin, vitaminy B6, B2, B1 a B12 a biotin přispívají k normální činnosti nervové soustavy a niacin přispívá k normální psychické činnosti. Niacin, vitamin B2 přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic a biotin dále také udržuje normální stav vlasů. Niacin spolu s vitaminem B6, B2, a B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitaminy B6, a B12 také přispívají k normální funkci imunitního systému a k normálnímu metabolismu homocysteinu a k normální tvorbě červených krvinek. Vitamin B6 také přispívá k regulaci hormonální aktivity a vitamin B1 přispívá k normální činnosti srdce. Vitamin E a vitamin B2 přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Výborným pomocníkem pro ženy je také extrakt z klikvy velkoplodé (Vaccinium Macrocarpon), která je známa spíše pod zlidovělým jménem americká brusinka. Balení obsahuje 60 kapslí.


 • INDOL-IN pro ženy cps.60
  INDOL-IN pro ženy cps.60

  INDOL-IN je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje 150 mg Indol-3-karbinolu. Přípravek se může užívat i při užívání..

  729 Kč
 • Dr.Popov Kapky bylinné Femicys 50ml
  Dr.Popov Kapky bylinné Femicys 50ml

  Bylinné kapky Femicys obsahují byliny pro podporu zdraví ženských pohlavních orgánů. Balení obsahuje 50 ml bylinných kapek. Výrobek není..

  119 KčObjevte: Doplňky stravy pro zdravou menstruaci V sekci doplňky stravy a výživa | doplňky stravy pro ženy je možné objevit sarapis mensis cps.60!
© 2022 Kontakt