Rektální rourka RIOCATH růžová

Rektální Rourka RIOCATH Růžová

Rektální rourka RIOCATH růžová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Dodavatel:Riocath
Cena:99 Kč
Rektální rourka RIOCATH růžová 4 (80%) 45 hodnocení

Rektální rourka Riocath pro kojence je zdravotnický prostředek určený pro domácí použití na odvod plynu z konečníku. Jeho klíčovou a patentovanou částí je ohebná dvouplášťová trubička, která se překonáním svěrače konečníku dítěte zasune několik málo centimetrů do koncového segmentu trávicího traktu kojence a umožní tak odvod nahromaděného plynu způsobujícího kolikovité bolesti nadměrným roztažením střevní stěny, čímž se od nich dítěti uleví. Unikátní patentovaný mechanismus Riocath eliminuje rozvoj nežádoucího podmíněného reflexu miminek a tím vylučuje jediné riziko dnes běžně používaných rektálních rourek. Výhody: - citlivé - vlastní zavedení kojenec necítí, - účinné - okamžité uvolnění nahromaděného plynu, - snadná manipulace - rourka je ovladatelná jednou rukou, - jednoduché při aplikaci, - žádné riziko závislosti pro kojence, - délka zavedení je určená - profil se vysune maximálně do délky 2,5 cm, nemusíte mít obavy o bezpečnost použití. Balení obsahuje 1 ks v barvě růžové.


 • Trubice do konečníku 2 4x120 - 1ks sterilní
  Trubice do konečníku 2 4x120 - 1ks sterilní

  Sterilní trubice do konečníku určena k použití u kojenců při potížích s plynatostí. Určeno pro jednorázové použití...

  29 Kč
 • Rektální rourka RIOCATH modrá
  Rektální rourka RIOCATH modrá

  Rektální rourka Riocath pro kojence je zdravotnický prostředek určený pro domácí použití na odvod plynu z konečníku. Jeho klíčovou a..

  99 Kč
 • Rektální rourka RIOCATH růžová
  Rektální rourka RIOCATH růžová

  Rektální rourka Riocath pro kojence je zdravotnický prostředek určený pro domácí použití na odvod plynu z konečníku. Jeho klíčovou a..

  99 Kč
 • fridababy Windi rektální rourka 10ks
  fridababy Windi rektální rourka 10ks

  Windi je dutá trubička vynalezená lékaři, která bezpečně, přirozeně a okamžitě ulevuje od plynatosti a zklidňuje koliku - bez nutnosti..

  249 Kč
 • Vláknina pro děti 100g Topnatur
  Vláknina pro děti 100g Topnatur

  Vláknina pro děti od značky Topnatur je výjimečnou směsí rozpustné vlákniny, která pomáhá v trávicím ústrojí vytvářet velmi jemný..

  139 Kč
 • Šidítko dětské Flora s kroužk.-folie 1ks
  Šidítko dětské Flora s kroužk.-folie 1ks

  Dětské šidítko s kroužkem je skvělou pomůckou, která dokáže vaše dítě zaujmout a uklidnit ho.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva..

  35 KčObjevte: Rektální rourky V sekci děti a maminky | péče o dítě je možné objevit rektální rourka riocath růžová!
© 2024 Kontakt