Rektální rourka RIOCATH modrá

Rektální Rourka RIOCATH Modrá

Rektální rourka RIOCATH modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Dodavatel:Riocath
Cena:99 Kč
Rektální rourka RIOCATH modrá 2,25 (45%) 49 hodnocení

Rektální rourka Riocath pro kojence je zdravotnický prostředek určený pro domácí použití na odvod plynu z konečníku. Jeho klíčovou a patentovanou částí je ohebná dvouplášťová trubička, která se překonáním svěrače konečníku dítěte zasune několik málo centimetrů do koncového segmentu trávicího traktu kojence a umožní tak odvod nahromaděného plynu způsobujícího kolikovité bolesti nadměrným roztažením střevní stěny, čímž se od nich dítěti uleví. Unikátní patentovaný mechanismus Riocath eliminuje rozvoj nežádoucího podmíněného reflexu miminek a tím vylučuje jediné riziko dnes běžně používaných rektálních rourek. Výhody: - citlivé - vlastní zavedení kojenec necítí, - účinné - okamžité uvolnění nahromaděného plynu, - snadná manipulace - rourka je ovladatelná jednou rukou, - jednoduché při aplikaci, - žádné riziko závislosti pro kojence, - délka zavedení je určená - profil se vysune maximálně do délky 2,5 cm, nemusíte mít obavy o bezpečnost použití. Balení obsahuje 1 ks v barvě modré.


 • Rektální rourka RIOCATH růžová
  Rektální rourka RIOCATH růžová

  Rektální rourka Riocath pro kojence je zdravotnický prostředek určený pro domácí použití na odvod plynu z konečníku. Jeho klíčovou a..

  99 Kč
 • fridababy Windi rektální rourka 10ks
  fridababy Windi rektální rourka 10ks

  Windi je dutá trubička vynalezená lékaři, která bezpečně, přirozeně a okamžitě ulevuje od plynatosti a zklidňuje koliku - bez nutnosti..

  249 Kč
 • Vláknina pro děti 100g Topnatur
  Vláknina pro děti 100g Topnatur

  Vláknina pro děti od značky Topnatur je výjimečnou směsí rozpustné vlákniny, která pomáhá v trávicím ústrojí vytvářet velmi jemný..

  139 Kč
 • Linex Baby kapky stabilní složení 8ml
  Linex Baby kapky stabilní složení 8ml

  Linex Baby kapky je doplněk stravy obsahující živé lyofilizované bakterie rodu Bifidobacterium animalis subsp. lactis. Linex baby lze použít..

  269 KčObjevte: Rektální rourky V sekci děti a maminky | péče o dítě je možné objevit rektální rourka riocath modrá!
© 2024 Kontakt