ROWATINEX měkké tobolky 50

ROWATINEX Měkké Tobolky 50

ROWATINEX měkké tobolky 50

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na ledviny a pohlavní orgány
Dodavatel:Rowatinex
Cena:235 Kč
ROWATINEX měkké tobolky 50 2,25 (45%) 28 hodnocení

ROWATINEX je směs terpenů, která zvyšuje vylučování moče, zmírňuje křeče močových cest a umožňuje rozpad, rozpouštění a vyplavování ledvinových a močových kamenů. Přípravek se používá po poradě s lékařem k léčbě akutních i chronických onemocnění močových cest, při zánětech a infekcích močových cest, ke zmírnění zejména kolikovitých křečí. Bez porady s lékařem je vhodný při ledvinových a močových kamenech u dospělých, kdy napomáhá k jejich rozpadu, rozpouštění a vyplavování.


 • GYNO-PEVARYL 150 COMBIPACK 150MG 10MG G CRM VAG GLB 3 15G
  GYNO-PEVARYL 150 COMBIPACK 150MG 10MG G CRM VAG GLB 3 15G

  Přípravek GYNO-PEVARYL je antimykotikum (přípravek proti plísním) pro vaginální podání a kožní podání. Vaginální čípky a krém jsou..

  199 Kč
 • NAVELA 1,5MG neobalené tablety 1
  NAVELA 1,5MG neobalené tablety 1

  Přípravek Navela je nouzová antikoncepce, kterou lze použít do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku nebo po selhání Vaší..

  325 Kč
 • MENOFEM potahované tablety 90
  MENOFEM potahované tablety 90

  Menofem je rostlinný léčivý přípravek určený pro dospělé ženy k úlevě od klimakterických potíží (menopauza), jako jsou návaly horka..

  545 Kč
 • EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I
  EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I

  Epilobin planta je tradiční rostlinný léčivý přípravek určený mužům trpícím poruchami močení při nezhoubném zbytnění prostaty..

  55 Kč
 • FYTOKLIMAN PLANTA léčivý čaj 20 I
  FYTOKLIMAN PLANTA léčivý čaj 20 I

  FYTOKLIMAN PLANTA je tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný při lehčích neurovegetativních obtížích v klimakteriu (nervozita,..

  55 KčObjevte: Léky na zánět močových cest a ledvin V sekci volně prodejné léky | léky na ledviny a pohlavní orgány je možné objevit rowatinex měkké tobolky 50!
© 2021 Kontakt