Philips OneBlade QP220 50 břity na tvář 2ks

Philips OneBlade QP220 50 Břity Na Tvář 2ks

Philips OneBlade QP220 50 břity na tvář 2ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:OneBlade
Cena:659 Kč
Philips OneBlade QP220 50 břity na tvář 2ks 3,25 (65%) 39 hodnocení

Philips OneBlade - revoluce v pánském holení: 2 náhradní břity na tvář Oboustranný břit Suché a mokré použití Jakkoliv dlouhé vousy, bez podráždění Pravidelná výměna každé 4 měsíce Jedinečná technologie OneBlade Philips OneBlade je revoluční zastřihovač vousů, který je vybaven jedinečnou technologií pro styling tváře a péči o vzhled. Technologie holení představuje ostří pohybující se 200× za sekundu, které je účinné i pro dlouhé vousy, třeba týdenní strniště. Dodejte oboustranným břitem svému vzhledu styl a vytvořte čisté linie pohybem břitu v kterémkoli směru. Dokáže zastřihovat, vytvarovat a oholit vousy všech délek. Se systémem dvojité ochrany a klouzavému potahu v kombinaci se zaoblenými špičkami, dělá holení jednodušším a pohodlnějším. Břity jsou určeny k dlouhodobému výkonu - pro udržování optimálního výkonu stačí jednotlivé břity vyměnit jednou za 4 měsíce*. Zastřihuje, tvaruje, oholí Zastřižení a úprava, přesné tvarování vousů nebo kompletní oholení tváře? Díky oboustrannému břitu OneBlade dosáhnete dokonalé přesnosti a vyladění vašeho stylu, a to i v hůře dostupných místech nebo citlivějších oblastech. OneBlade kopíruje obrysy vaší tváře a umožňuje jednoduše a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje. Suché a mokré holení bez podráždění Na rozdíl od klasické žiletky OneBlade holí pouze vousy, neholí svrchní vrstvu kůže a proto nedráždí pokožku. Používejte při holení na sucho a bez dodatečné pěny, nebo i na mokro s pěnou. Maximálně pohodlným způsobem se tak zbavíte jakkoliv dlouhých vousů, snadno, šetrně a bez podráždění, a to i při holení proti směru růstu. Vodotěsný, pro použití i ve sprše Philips OneBlade je vodotěsný a tudíž se snadno a rychle čistí: stačí opláchnout pod tekoucí vodou po použití, nebo během dokonce i ve sprše. Volba je jen na Vás. *Pro nejlepší oholení. Při 2 kompletních oholeních za týden. Skutečné výsledky se mohou lišit.


 • Gillette FUSION náhradní hlavice 4ks
  Gillette FUSION náhradní hlavice 4ks

  Gillette Fusion náhradní hlavice jsou určeny pro holící strojky Gillette Fusion a Gillette Fusion Power. Hlavice mají 5 břitů blízko sebe,..

  535 Kč
 • Gillette Venus3 Dispo Multicolor 3ks
  Gillette Venus3 Dispo Multicolor 3ks

  Pohotová jednorázová holítka Simply Venus 3 zajišťují díky výkyvné hlavě hladké oholení i v hůře dostupných místech. Zvlhčující..

  109 Kč
 • Braun Face 830
  Braun Face 830

  Braun Face vám umožní snadno odstranit nechtěné obličejové chloupky. Extra štíhlá hlava epilační hlavice má 10 mikro-pinzet, které..

  1 609 Kč
 • Gillette Fusion ProGlide náhradní hlavice 4ks
  Gillette Fusion ProGlide náhradní hlavice 4ks

  Balení obsahuje 4 náhradní hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Fusion ProGlide. Jsou opatřeny 5 břity a 1 zarovnávacím břitem pro..

  565 Kč
 • Braun MGK3221 multifunkční zastřihovač
  Braun MGK3221 multifunkční zastřihovač

  Multifunkční zastřihovač MGK3221, zastřihovač 6v1 s 5 nástavci. Dobíjecí multifunkční zastřihovač s dosud nevídaným výkonem oproti..

  829 Kč
 • Braun Series 5 1000s Blue pánský holicí strojek
  Braun Series 5 1000s Blue pánský holicí strojek

  Braun Series 5 s 3 flexibilními břity pro snadné oholení. Systém EasyClean umožňuje rychlé a snadné čištění. Lil-ON baterie umožňuje..

  2 089 Kč
 • Braun Series 3 3030s pánský holicí strojek
  Braun Series 3 3030s pánský holicí strojek

  Dobíjecí elektrický planžetový holicí strojek Braun Series 3 ProSkin poskytuje rychlejší oholení a komfort pro pokožku. 3stupňové holicí..

  2 129 Kč
 • Braun Silk-épil 9 Flex 9002 epilátor
  Braun Silk-épil 9 Flex 9002 epilátor

  Braun Silk-épil 9 Flex 9-002 je první epilátor pro ženy na světě s plně flexibilní hlavou pro snadné odstranění chloupků. Vychutnejte si..

  4 449 KčObjevte: Holící strojky a žiletky V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | holení a depilace je možné objevit philips oneblade qp220 50 břity na tvář 2ks!
© 2023 Kontakt