PROSTAMOL UNO měkké tobolky 90

PROSTAMOL UNO Měkké Tobolky 90

PROSTAMOL UNO měkké tobolky 90

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na ledviny a pohlavní orgány
Dodavatel:Prostamol
Cena:589 Kč
PROSTAMOL UNO měkké tobolky 90 3,75 (75%) 44 hodnocení

Prostamol UNO je určen pro muže, kteří mají potíže s prostatou. Přípravek se užívá při poruchách močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty). Mezi příznaky patří obtížné a bolestivé močení (bolest za stydkou sponou), zpomalené zahájení močení, prodloužené a přerušované močení, slabý proud moči, časté močení, únik moči, pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře a ne zcela dokonalé vyprázdnění močového měchýře.Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.


 • PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 120
  PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 120

  Prostakan forte je fytofarmakum, urologikum. Kombinace serenoového extraktu (s obsahem liposterolů) a suchého extraktu z kořene kopřivy..

  609 Kč
 • EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I
  EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I

  Epilobin planta je tradiční rostlinný léčivý přípravek určený mužům trpícím poruchami močení při nezhoubném zbytnění prostaty..

  65 Kč
 • UROLOGICKÁ ČAJOVÁ SMĚS léčivý čaj 20x1.5G
  UROLOGICKÁ ČAJOVÁ SMĚS léčivý čaj 20x1.5G

  Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný jako doplňková léčba při akutních infekčních chorobách močových cest, které se..

  65 Kč
 • CANEPHRON obalené tablety 60
  CANEPHRON obalené tablety 60

  Vaše první pomoc a komplexní péče pří zánětech močových cestCANEPHRON je rostlinný..

  249 Kč
 • AGNUCASTON potahované tablety 30
  AGNUCASTON potahované tablety 30

  Agnucaston je léčivý přípravek, který obsahuje suchý extrakt z drmkových plodů. Agnucaston ovlivňuje hormonální systém zejména..

  209 Kč
 • MENOFEM potahované tablety 90
  MENOFEM potahované tablety 90

  Menofem je rostlinný léčivý přípravek určený pro dospělé ženy k úlevě od klimakterických potíží (menopauza), jako jsou návaly horka..

  555 KčObjevte: Prostata a erekce V sekci volně prodejné léky | léky na ledviny a pohlavní orgány je možné objevit prostamol uno měkké tobolky 90!
© 2023 Kontakt