PROSTAMOL UNO měkké tobolky 90

PROSTAMOL UNO Měkké Tobolky 90

PROSTAMOL UNO měkké tobolky 90

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na ledviny a pohlavní orgány
Dodavatel:Prostamol
Cena:619 Kč
PROSTAMOL UNO měkké tobolky 90 2,5 (50%) 29 hodnocení

Prostamol UNO je určen pro muže, kteří mají potíže s prostatou. Přípravek se užívá při poruchách močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty). Mezi příznaky patří obtížné a bolestivé močení (bolest za stydkou sponou), zpomalené zahájení močení, prodloužené a přerušované močení, slabý proud moči, časté močení, únik moči, pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře a ne zcela dokonalé vyprázdnění močového měchýře.Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.


 • EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I
  EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I

  Epilobin planta je tradiční rostlinný léčivý přípravek určený mužům trpícím poruchami močení při nezhoubném zbytnění prostaty..

  55 Kč
 • PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 120
  PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 120

  Prostakan forte je fytofarmakum, urologikum. Kombinace serenoového extraktu (s obsahem liposterolů) a suchého extraktu z kořene kopřivy..

  599 Kč
 • ADIEL Kotvičník zemní Tribulus terrestris cps.90
  ADIEL Kotvičník zemní Tribulus terrestris cps.90

  Adiel Kotvičník zemní v celulózových kapslích je vysoce účinný koncentrát z byliny v poměru 4:1. Podporuje tvorbu spermií a po jeho..

  379 Kč
 • Tribulus terrestris 400mg cps.120
  Tribulus terrestris 400mg cps.120

  Tribulus terrestris je doplněk stravy obsahující rostlinu Tribulus terrestris, která má výjimečné složení a obsahuje spektrum účinných..

  435 Kč
 • Vieste Maca organic BIO tbl.90
  Vieste Maca organic BIO tbl.90

  Maca BIO Organic je doplněk stravy ve formě tablet, který představuje přírodní bylinný produkt z vysokohorské hlízovité rostliny..

  279 KčObjevte: Prostata a erekce V sekci volně prodejné léky | léky na ledviny a pohlavní orgány je možné objevit prostamol uno měkké tobolky 90!
© 2021 Kontakt