PROSTAMOL UNO měkké tobolky 30

PROSTAMOL UNO Měkké Tobolky 30

PROSTAMOL UNO měkké tobolky 30

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na ledviny a pohlavní orgány
Dodavatel:Prostamol
Cena:295 Kč
PROSTAMOL UNO měkké tobolky 30 4,5 (90%) 46 hodnocení

Prostamol UNO je určen pro muže, kteří mají potíže s prostatou. Přípravek se užívá při poruchách močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty). Mezi příznaky patří obtížné a bolestivé močení (bolest za stydkou sponou), zpomalené zahájení močení, prodloužené a přerušované močení, slabý proud moči, časté močení, únik moči, pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře a ne zcela dokonalé vyprázdnění močového měchýře.Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.


 • PROSTAMOL UNO měkké tobolky 60
  PROSTAMOL UNO měkké tobolky 60

  Prostamol UNO je rostlinné urologikum (přípravek k léčbě potíží s prostatou).Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého..

  505 Kč
 • PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 120
  PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 120

  Prostakan forte je fytofarmakum, urologikum. Kombinace serenoového extraktu (s obsahem liposterolů) a suchého extraktu z kořene kopřivy..

  609 Kč
 • EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I
  EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I

  Epilobin planta je tradiční rostlinný léčivý přípravek určený mužům trpícím poruchami močení při nezhoubném zbytnění prostaty..

  65 KčObjevte: Prostata a erekce V sekci volně prodejné léky | léky na ledviny a pohlavní orgány je možné objevit prostamol uno měkké tobolky 30!
© 2023 Kontakt