PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 60

PROSTAKAN FORTE Měkké Tobolky 60

PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na ledviny a pohlavní orgány
Dodavatel:Prostakan
Cena:345 Kč
PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 60 5 (100%) 22 hodnocení

Prostakan forte je fytofarmakum, urologikum. Kombinace serenoového extraktu (s obsahem liposterolů) a suchého extraktu z kořene kopřivy zabraňuje tvorbě hormonů, které stimulují nadměrný růst prostaty, a zmírňuje hormonální nerovnováhu, která souvisí s věkem. V důsledku toho je mj. omezeno další zvětšování objemu prostaty. Kombinace extraktů vede ke zvětšení proudu moči a zlepšení potíží při močení, současně má i mírný protizánětlivý a protiedémový (otok snižující) účinek. Bez porady s lékařem se Prostakan forte užívá: u mužů středního a vyššího věku při funkčních obtížích při benigní hyperplazii (nezhoubném zbytnění) prostaty, především v jejích počátečních stádiích (stadium I - II). Mezi příznaky tohoto onemocnění patří časté močení (zvláště v noci), obtížný začátek a zvýšené úsilí během močení, slabý močový proud, pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře apod. Prostakan forte pouze mírní obtíže v počátečních stadiích nezhoubného zbytnění (benigní hyperplázie) prostaty, aniž by upravoval její samotné zbytnění. Léčba tímto přípravkem nenahrazuje případnou nutnost pozdějšího chirurgického výkonu. Proto jsou nutné pravidelné kontroly lékařem - urologem. Lékaře je třeba vyhledat ihned, pokud se objeví krev v moči nebo spermatu, nebo bolestivé nutkání močit doprovázené neschopností vymočit se (akutní retence moči). Pokud se do 4 týdnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Balení obsahuje 60 měkkých tobolek.


 • PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 60
  PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 60

  Prostakan forte je fytofarmakum, urologikum. Kombinace serenoového extraktu (s obsahem liposterolů) a suchého extraktu z kořene kopřivy..

  345 Kč
 • PROSTAMOL UNO měkké tobolky 30
  PROSTAMOL UNO měkké tobolky 30

  Prostamol UNO je určen pro muže, kteří mají potíže s prostatou. Přípravek se užívá při poruchách močení při nezhoubném zbytnění..

  295 Kč
 • PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 120
  PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 120

  Prostakan forte je fytofarmakum, urologikum. Kombinace serenoového extraktu (s obsahem liposterolů) a suchého extraktu z kořene kopřivy..

  599 Kč
 • ADIEL Kotvičník zemní Tribulus terrestris cps.90
  ADIEL Kotvičník zemní Tribulus terrestris cps.90

  Adiel Kotvičník zemní v celulózových kapslích je vysoce účinný koncentrát z byliny v poměru 4:1. Podporuje tvorbu spermií a po jeho..

  379 Kč
 • Tribulus terrestris 400mg cps.120
  Tribulus terrestris 400mg cps.120

  Tribulus terrestris je doplněk stravy obsahující rostlinu Tribulus terrestris, která má výjimečné složení a obsahuje spektrum účinných..

  435 Kč
 • Vieste Maca organic BIO tbl.90
  Vieste Maca organic BIO tbl.90

  Maca BIO Organic je doplněk stravy ve formě tablet, který představuje přírodní bylinný produkt z vysokohorské hlízovité rostliny..

  279 Kč
 • Clerex 475mg 10 tobolek pro muže
  Clerex 475mg 10 tobolek pro muže

  Clerex spolehlivě pomáhá při nedostatečné erekci způsobené psychickým či fyzickým vyčerpáním nebo špatným životním stylem. Skladem..

  415 KčObjevte: Prostata a erekce V sekci volně prodejné léky | léky na ledviny a pohlavní orgány je možné objevit prostakan forte měkké tobolky 60!
© 2021 Kontakt