PROKTIS-M PLUS rektální mast 30g

PROKTIS-M PLUS Rektální Mast 30g

PROKTIS-M PLUS rektální mast 30g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hemoroidy - gely krémy a masti
Dodavatel:PROKTIS-M
Cena:359 Kč
PROKTIS-M PLUS rektální mast 30g 2,5 (50%) 47 hodnocení

Proktis-M Plus rektální mast je určena pro pomocnou léčbu při procesech hojení stavů anorektálního kanálu po proktologické operaci; při vnitřních a vnějších hemoroidech; proktitidě; kryptitidě; análních ragádách; fisurách a perianálních píštělích. Proktis-M Plus rektální mast působí díky přítomnosti kyseliny hyaluronové, mukopolysacharidu, který je hojně distribuován v mnoha tělesných tkáních. Kyselina hyaluronová slouží jako strukturální podpora a přináší tak tkáním napětí, výživu a pružnost. Četné klinické studie prokázaly schopnost kyseliny hyaluronové urychlit a zlepšit proces reepitelizace a obnovy tkání. Balení Proktis-M Plus rektální masti obsahuje tubu s mastí a aplikační kanylou. Zdravotnický prostředek. Velikost balení je 30 g.


 • Náplast na opary WUNDmed 6ks
  Náplast na opary WUNDmed 6ks

  Náplast na opary Wundmed je transparentní náplast, která okamžitě překrývá opar, urychluje hojení, zklidňuje a snižuje svědění...

  49 Kč
 • CutisHelp OPAREN krém pro péči o rty a okolí 4ml
  CutisHelp OPAREN krém pro péči o rty a okolí 4ml

  Krém nové generace s výraznými antivirotickými a regeneračními schopnostmi pro účinnou péči při oparech. Přípravek obvykle napomáhá..

  235 Kč
 • LIPS HELP mast na opary 10ml
  LIPS HELP mast na opary 10ml

  Lips Help je mast, která je určena pro péči a ochranu úst. Obsahuje vitaminy v kombinaci s bylinnými extrakty a..

  59 Kč
 • Hemoral Bylinná koupel na hemoroidy 50g Fytopharma
  Hemoral Bylinná koupel na hemoroidy 50g Fytopharma

  Hemoral je bylinná koupel, která díky unikátní směsi bylin příznivě působí při ošetřování hemoroidů. Napomáhá hojení a vyznačuje..

  59 Kč
 • TOPVET Dubová kůra gel 250g
  TOPVET Dubová kůra gel 250g

  TOPVET Dubová kůra gel je masážní gel podle přírodní receptury s obsahem výtažku dubové kůr , který má zklidňující účinky na kůži..

  105 KčObjevte: Hemoroidy - gely krémy a masti V sekci mám problém s... je možné objevit proktis-m plus rektální mast 30g!
© 2024 Kontakt