Přístroj na úlevu při bodnutí hmyzem Beurer BR60

Přístroj Na úlevu Při Bodnutí Hmyzem Beurer BR60

Přístroj na úlevu při bodnutí hmyzem Beurer BR60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Elektronika pro péči o zdraví
Dodavatel:Beurer
Cena:799 Kč
Přístroj na úlevu při bodnutí hmyzem Beurer BR60 3,75 (75%) 47 hodnocení

Přístroj na úlevu při bodnutí hmyzem Beurer BR60 je určen ke zmírnění pocitů svědění, otoků nebo také zánětů po bodnutí nebo kousnutí hmyzem, a to vytvářením tepla (lokální hypertermie). Následkem mnoha bodnutí nebo kousnutí hmyzem vznikají bolestivé otoky v místě bodnutí nebo kousnutí. Často tato kousnutí nebo bodnutí vyvolávají pocity svědění. Přístroj pro léčbu bodnutí hmyzem nabízí efektivní zmírnění následků vytvářením tepla. Jedovaté látky, které mohou způsobovat pocity svědění, otoky a záněty, jsou zpravidla tvořeny molekulami bílkovin. Bílkoviny mění při překročení určité hranice teploty svou molekulární strukturu a často ztrácejí své účinky. Svědění ustává, symptomatika se zlepšuje, postup uzdravování je často pociťován jako příjemný. k ošetření kousnutí hmyzem a bodnutím pomáhá proti svědění, zánětům a otokům dosahuje teploty cca. 50 ° C, která mění toxiny z kousnutí nebo bodnutí hmyzem a tak urychluje uzdravovací proces keramická plocha s rychlým nahřátím moderní, praktický design zdravotnické zařízení vhodné i pro těhotné, protože neobsahuje žádné chemikálie


 • Depan Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
  Depan Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

  Depan Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu dokáže vzhledem k vysokému výkonu 330 ml/hod. vytvořit optimální klimatické podmínky v místnostech..

  1 059 Kč
 • MOVit Beta karoten 25000 IU Panthenol PABA tob.90
  MOVit Beta karoten 25000 IU Panthenol PABA tob.90

  MOVit Beta karoten 25000 IU, Panthenol a PABA je doplněk stravy ve formě tobolek. Beta karoten je jedním ze zdrojů vitaminu A, který je nutný..

  164 Kč
 • MOVit Péče o rty L-Lysin Zinek veganských cps.120
  MOVit Péče o rty L-Lysin Zinek veganských cps.120

  MOVit Péče o rty L-lysin a zinek je doplněk stravy ve formě veganských kapslí. Obsahuje navíc i vitamin C. Lysin je esenciální..

  231 Kč
 • New Nordic Hair Volume tbl.30
  New Nordic Hair Volume tbl.30

  New Nordic Hair Volume je doplněk stravy ve formě tablet obsahující výtažek z jablka, prosa a přesličky rolní, L-cystein, L-methionin,..

  409 Kč
 • Evelle tbl.60
  Evelle tbl.60

  Evelle je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje kolagen, Pycnogenol, rostlinné výtažky (s lykopenem a antocyanidiny), křemík, vitamin..

  1 519 Kč
 • Vital Proteins Collagen Peptides 284g
  Vital Proteins Collagen Peptides 284g

  Vital Proteins Collagen Peptides je doplněk stravy. Jedná se o neochucené kolagenové peptidy ve formě prášku. Kolagenové peptidy jsou malé,..

  599 KčObjevte: Elektronika pro péči o zdraví V sekci elektronika je možné objevit přístroj na úlevu při bodnutí hmyzem beurer br60!
© 2024 Kontakt