Dologran Natural 90g

Dologran Natural 90g

Dologran Natural 90g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Minerály
Dodavatel:Dologran
Cena:149 Kč
Dologran Natural 90g 4,5 (90%) 26 hodnocení

Dologran NATURAL je doplněk stravy ve formě granulátu. Jedná se o bohatý zdroj přírodních minerálů vápníku a hořčíku v optimálním poměru. Vápník je potřebný pro vývoj a udržení zdravých kostí a zubů, přispívá k normální činnosti svalů, k normální funkci trávicích enzymů, k běžnému energetickému metabolismu, k normální srážlivosti krve, k normální funkci nervových přenosů a má úlohu v procesu buněčného dělení. Hořčík přispívá k normální funkci kostí a k normálnímu vývoji zubů, k normálnímu psychické funkci, ke snížení únavy a vyčerpání, k normální funkci nervového systému, k normální funkci svalů, k běžnému energetickému metabolismu, k normální syntéze bílkovin, podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k elektrolytické rovnováze. Dologran NATURAL je vhodný pro každého od 3 let věku. Zejména však v těch případech, kdy může hrozit nedostatek vápníku a hořčíku, jako například u: dětí v období růstu, těhotných a kojících žen, žen kolem menopauzy a po ní, všech seniorů, sportovců a fyzicky pracujících, lidí dodržující některé diety, lidí nadužívající alkohol, lidí, kteří konzumují více bílého pečiva, cukry a živočišné tuky. Má unikátní granulovanou formu a je vyroben bez umělých konzervačních látek a barviv. Balení obsahuje 90 g.


 • Sarapis plus cps.60
  Sarapis plus cps.60

  Zpříjemněte si období menstruace a klimakteria s přípravkem Sarapis. Uleví od nepříjemných projevů a podpoří vaši imunitu. Osobní..

  479 Kč
 • Sarapis Soja cps.30
  Sarapis Soja cps.30

  Sarapis Soja je doplněk stravy určený ženám v období klimakteria. Obsahuje červený jetel, včelí mateří kašičku, včelí pyl, vitamin C,..

  315 Kč
 • Sarapis Mensis cps.60
  Sarapis Mensis cps.60

  Sarapis Mensis je doplněk stravy pro ženy, který obsahuje vitaminy skupiny B, mateří kašičku, extrakt z červeného jetele a klikvy..

  559 KčObjevte: Hořčík (magnesium) - Minerály V sekci doplňky stravy a výživa | minerály je možné objevit natural!
© 2021 Kontakt