Natural Medicaments FitMe Slim Sun cps.100

Natural Medicaments FitMe Slim Sun Cps.100

Natural Medicaments FitMe Slim Sun cps.100

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Doplňky stravy pro ženy
Dodavatel:Natural Medicaments
Cena:339 Kč
Natural Medicaments FitMe Slim Sun cps.100 5 (100%) 34 hodnocení

Tento doplněk stravy ve formě kapslí obsahuje CLA, beta karoten a vitamin E. Zkratkou CLA je označována konjugovaná kyselina linolová. Je nenasycenou mastnou kyselinou, tělu vlastní. Přirozeně se vyskytuje v mléce, mase a rostlinných olejích. Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Beta karoten je zdrojem vitamínu A, který přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Účinek se zesiluje aktivním pohybem. Balení obsahuje 100 kapslí.


 • Syneslim synefrin karnitin tbl.120
  Syneslim synefrin karnitin tbl.120

  Syneslim je doplněk stravy ve formě tablet, který díky kombinaci dvou účinných látek Synefrinu a L-karnitin tartratu napomáhá zejména při..

  459 Kč
 • H2Out tob.20
  H2Out tob.20

  H2Out je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje kombinaci 5 přírodních rostlinných látek: extrakt kopřivy dvoudomé, fenyklové..

  425 Kč
 • MedPharma Jablečný ocet vlák. vit.C chrom tbl.67
  MedPharma Jablečný ocet vlák. vit.C chrom tbl.67

  MedPharma Jablečný ocet vláknina vitamín C je doplněk stravy, který obsahuje přírodní barviva, pektin, vitamíny a minerály. Chrom je..

  135 Kč
 • Unilakt se skořicí tbl.220
  Unilakt se skořicí tbl.220

  Unilakt se skořicí tradiční český doplněk stravy s obsahem jablečné vlákniny, řasy chlorelly, skořice, probiotik a vitaminu C. Je vhodný..

  359 Kč
 • Guareta EasySlim tablety s příchutí kakaa tbl.14
  Guareta EasySlim tablety s příchutí kakaa tbl.14

  Guareta EasySlim je doplněk stravy s příchutí kakaa určený k doplnění denního příjmu vlákniny. Tablety Guareta EasySlim jsou určeny..

  139 KčObjevte: Přípravky a prášky na hubnutí V sekci doplňky stravy a výživa | doplňky stravy pro ženy je možné objevit natural medicaments fitme slim sun cps.100!
© 2023 Kontakt