NAVELA 1,5MG neobalené tablety 1

NAVELA 1,5MG Neobalené Tablety 1

NAVELA 1,5MG neobalené tablety 1

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na ledviny a pohlavní orgány
Dodavatel:Navela
Cena:419 Kč
NAVELA 1,5MG neobalené tablety 1 3 (60%) 31 hodnocení

Přípravek Navela je nouzová antikoncepce, kterou lze použít do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku nebo po selhání Vaší obvyklé metody antikoncepce. Přípravek Navela obsahuje syntetickou léčivou látku podobnou hormonu, která se jmenuje levonorgestrel. Zabraňuje početí asi 85% očekávaných těhotenství, pokud ho použijete do 72 hodin po nechráněném pohlavním styku. Nezabrání vzniku těhotenství v každém případě a je účinnější, pokud ho použijete co nejdříve po nechráněném pohlavním styku. Je lepší ho užít do 12 hodin, než čekat do třetího dne. Přípravek Navela působí pravděpodobně tak, že zabraňuje uvolnění vajíčka z vaječníku, zabraňuje spermiím v oplodnění jakéhokoli vajíčka, které již mohlo být uvolněno nebo zabraňuje zahnízdění již oplodněného vajíčka v děloze. Přípravek Navela může zabránit otěhotnění jen v případě, pokud ho užijete do 72 hodin po nechráněném pohlavním styku. Nepůsobí, pokud již těhotná jste. Tato tabletka je určena pouze pro nouzovou kontracepci, nesmí nahradit některou metodu pravidelné kontracepce, protože je méně účinná. Balení obsahuje 1 tabletu.


 • NULSORA 1,5MG neobalené tablety 1
  NULSORA 1,5MG neobalené tablety 1

  Přípravek Nulsora 1,5 mg je nouzová antikoncepce, kterou lze použít do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku nebo po selhání..

  475 Kč
 • POSTINOR 750MCG neobalené tablety 2
  POSTINOR 750MCG neobalené tablety 2

  Postinor je nouzová antikoncepce, kterou lze použít do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku nebo při selhání běžné..

  549 Kč
 • MENOFEM potahované tablety 90
  MENOFEM potahované tablety 90

  Menofem je rostlinný léčivý přípravek určený pro dospělé ženy k úlevě od klimakterických potíží (menopauza), jako jsou návaly horka..

  555 Kč
 • FYTOKLIMAN PLANTA léčivý čaj 20 I
  FYTOKLIMAN PLANTA léčivý čaj 20 I

  FYTOKLIMAN PLANTA je tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný při lehčích neurovegetativních obtížích v klimakteriu (nervozita,..

  65 Kč
 • GYNO-PEVARYL COMBIPACK 150MG 10MG G CRM VAG GLB 3 15G
  GYNO-PEVARYL COMBIPACK 150MG 10MG G CRM VAG GLB 3 15G

  Přípravek GYNO-PEVARYL je antimykotikum (přípravek proti plísním) pro vaginální podání a kožní podání. Vaginální čípky a krém jsou..

  209 Kč
 • URCYSTON PLANTA léčivý čaj 20 I
  URCYSTON PLANTA léčivý čaj 20 I

  Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný jako doplňková léčba při akutních infekčních chorobách močových cest, které se..

  65 Kč
 • ROWATINEX perorální kapky, roztok 10ML
  ROWATINEX perorální kapky, roztok 10ML

  Rowatinex zmírňuje křeče močových cest, zvyšuje vylučování moče a umožňuje rozpad, rozpouštění a vyplavování ledvinových a..

  175 KčObjevte: Antikoncepce V sekci volně prodejné léky | léky na ledviny a pohlavní orgány je možné objevit navela 1,5mg neobalené tablety 1!
© 2022 Kontakt