MedPharma Vápník hořčík zinek tbl.107

MedPharma Vápník Hořčík Zinek Tbl.107

MedPharma Vápník hořčík zinek tbl.107

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Minerály
Dodavatel:MedPharma
Cena:135 Kč
MedPharma Vápník hořčík zinek tbl.107 3,75 (75%) 46 hodnocení

Medpharma Vápník hořčík zinek je doplněk stravy ve formě tablet s obsahem vápníku, hořčíku a zinku. Vhodná doplňková péče o Vaše vlasy, nehty a pokožku. Zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů. Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů, k normální funkci nervových přenosů, k udržení normálního stavu kostí a zubů. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů, k normální syntéze bílkovin, k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k udržení normálního stavu kostí a zubů. Balení obsahuje 107 tablet.


 • SAMBUCOL Pro Děti vitamin C Sirup 120 ml
  SAMBUCOL Pro Děti vitamin C Sirup 120 ml

  SAMBUCOL Sirup pro děti je doplněk stravy s obsahem vitaminu C, zinku a šťávy z černého bezu. Vitamin C přispívá k normální funkci..

  329 Kč
 • ZINKOVIT tbl.80
  ZINKOVIT tbl.80

  Zinkovit je doplněk stravy ve formě sladkých cucavých tablet, obsahující sladidlo, zinek, vitamín C a beta-karoten. Výrobek obsahuje minerál..

  45 Kč
 • Koloidní minerály Pharma Activ 300ml
  Koloidní minerály Pharma Activ 300ml

  Pharma Activ Koloidní minerály je doplněk stravy, který obsahuje směs makro a mikročástic minerálů. Díky své tekuté formě, jsou velmi..

  269 Kč
 • NATURVITA Draslík tbl.60
  NATURVITA Draslík tbl.60

  Dodejte vašemu tělu jeden z nejdůležitějších minerálů. Pomáhá udržovat správnou hladinu tekutin v těle a udržuje normální krevní..

  65 Kč
 • Křemík Aktiv tob.30
  Křemík Aktiv tob.30

  Křemík je doplněk stravy obsahující křemík z přesličky rolní, zinek, vitamín B5, biotin a hyaluronovou kyselinu. Křemík patří mezi..

  129 KčObjevte: Hořčík - magnesium V sekci doplňky stravy a výživa | minerály je možné objevit medpharma vápník hořčík zinek tbl.107!
© 2024 Kontakt