Kolagen Premium 100g EKOMEDICA

Kolagen Premium 100g EKOMEDICA

Kolagen Premium 100g EKOMEDICA

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví a krása
Dodavatel:Ekomedica
Cena:669 Kč
Kolagen Premium 100g EKOMEDICA 4 (80%) 42 hodnocení

Kolagen Premium je doplněk stravy ve formě směsi hydrolyzovaného mořského kolagenu s vitamínem C, minerály hořčíkem a zinkem a bylinnými extrakty z kopřivy a přesličky. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro funkci kostí, chrupavek, kůže, krevních cév, dásní a zubů a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a také k normální syntéze bílkovin. Zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky, kostí, vlasů a nehtů. Podporuje funkci zraku a rozpoznávací funkce, přispívá k normální plodnosti a rozmnožovací schopnosti. Kopřiva přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje vylučování vody z těla a přispívá k normální obranyschopnosti. Přeslička podporuje normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace) a přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů. Balení obsahuje 100 g.


  • MOVit Kolagen Beauty Biotin tbl.90
    MOVit Kolagen Beauty Biotin tbl.90

    MOVit Kolagen Beauty plus Biotin je doplněk stravy ve formě tablet. Produkt je koncipován jako komplexní suplementace pro kůži, pleť, vlasy a..

    287 KčObjevte: Vitamíny na vlasy kůži a nehty V sekci doplňky stravy a výživa | zdraví a krása je možné objevit kolagen premium 100g ekomedica!
© 2023 Kontakt