Kloubní výživa 60 kolagenových kostiček

Kloubní Výživa 60 Kolagenových Kostiček

Kloubní výživa 60 kolagenových kostiček

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a sport
Dodavatel:Woykoff
Cena:259 Kč
Kloubní výživa 60 kolagenových kostiček 4,25 (85%) 40 hodnocení

Woykoff Kloubní výživa je doplněk stravy ve formě kostiček. Produkt s obsahem kolagenu NC II a hydrolyzovaného kolagenu typ I a vitamínem C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky a kostí. Kolagen typu I je přítomný ve šlachách, vazech a kostech, kde vytváří poměrně silná vlákna. Ta se dále spojují do objemných vláknitých svazků (princip lana), protože vazy a šlachy musí vydržet poměrně silný tlak. Kolagen typ I je nejrozšířenějším typem kolagenu. Vyskytuje se také v pokožce, má proto významný vliv na její vzhled a kvalitu. V doplňku stravy je obsažen v hydrolyzované formě, která je maximálně dostupná pro organismus. Kolagen typu II se nejvíce vyskytuje v chrupavce. Zde naopak vytváří husté prostorové sítě z velmi tenkých vláken, protože chrupavka je namáhána především tlakem ve všech směrech. Kolagen typu II drží chrupavku pohromadě a zajišťuje její pevnost a odolnost. V doplňku stravy je obsažen v nativní podobě, při žvýkaní kostičky dochází ke styku nativního kolagenu typu II s ústní sliznicí. Vitamín C je důležitou látkou pro správnou tvorbu kolagenu v organismu. Pouze pokud je ho v organismu dostatek, vytváří se plnohodnotný kolagen, jehož vlákna mají správnou a dostatečně pevnou strukturu. Vitamín C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách. Výživa pro Vaše klouby nové generace s jahodovou příchutí. Balení obsahuje 60 kolagenových kostiček.


 • COLAFIT 30 kostiček
  COLAFIT 30 kostiček

  Colafit je kloubní doplněk stravy ve formě lyofilizovaného kolagenu v malých bílých kostičkách, které obsahují pouze kolagen čistoty 99,9..

  219 Kč
 • COLAFIT s Vitamínem C 60 tablet 60 kostek
  COLAFIT s Vitamínem C 60 tablet 60 kostek

  Prémiové balení, které obsahuje kombinaci 60 kostiček Colafitu a 60 tablet vitaminu C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu pro..

  459 Kč
 • Colavital SWISS 70 kostiček
  Colavital SWISS 70 kostiček

  Colavital je čistý lyofilizovaný kolagen se speciální přísadou, která pomáhá udržovat klouby zdravé, pružné a pohyblivé. Kolagen je..

  395 Kč
 • Annabis Arthrocann Collagen Omega 3-6 Forte tbl.60
  Annabis Arthrocann Collagen Omega 3-6 Forte tbl.60

  Arthrocan Collagen Omega 3-6 Forte je doplněk stravy, který obsahuje komplex NaturCOLLAX spolu s glukosamin sulfátem 2 KCl, chondroitin sulfátem,..

  365 Kč
 • Favea Boswellia s chondroitinem a kolagenem tbl.30
  Favea Boswellia s chondroitinem a kolagenem tbl.30

  Boswellia s chondroitinem a kolagenem je doplněk stravy, který obsahuje extrakt Boswellia serrata, chondroitin sulfát, kolagen a vitamín C...

  305 Kč
 • MSM 500mg cps.120
  MSM 500mg cps.120

  MSM 500 mg je doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem přírodního minerálu. MSM je významným zdrojem organické síry, díky níž dokáže..

  405 Kč
 • HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl.30
  HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl.30

  HYALAC-BOOST je doplněk stravy. Balení obsahuje 30 tablet. Není určeno pro děti do 6 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada..

  399 Kč
 • JML Kloub 3000 tbl.62xMSM-Glukosamin Chondroitin
  JML Kloub 3000 tbl.62xMSM-Glukosamin Chondroitin

  Kloub 3000 plus je doplněk stravy ve formě tablet. Jedná se o komplexní vícesložkový přípravek, který obsahuje glukosamin sulfát,..

  365 Kč
 • NATURVITA ORTOPRIM kloubní výživa tbl.90
  NATURVITA ORTOPRIM kloubní výživa tbl.90

  Ortoprim je kloubní výživa s obsahem glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a MSM (methysulfonylmetan)...

  259 Kč
 • Arthroboswell extr.Boswellie serrata 350mg tbl.180
  Arthroboswell extr.Boswellie serrata 350mg tbl.180

  Arthroboswell je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata, což je nízký strom rostoucí v..

  519 KčObjevte: Kloubní výživa V sekci doplňky stravy a výživa | klouby a sport je možné objevit kloubní výživa 60 kolagenových kostiček!
© 2024 Kontakt