KRYTÍ L-MESITRAN OINTMENT HYDROAKTIVNÍ ANTIMIKROBIÁLNÍ MAST PRO HOJENÍ RAN,T

KRYTÍ L-MESITRAN OINTMENT HYDROAKTIVNÍ ANTIMIKROBIÁLNÍ MAST PRO HOJENÍ RAN,T

KRYTÍ L-MESITRAN OINTMENT HYDROAKTIVNÍ ANTIMIKROBIÁLNÍ MAST PRO HOJENÍ RAN,T

Kde koupit >>



Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vředy
Dodavatel:L-Mesitran
Cena:670 Kč
KRYTÍ L-MESITRAN OINTMENT HYDROAKTIVNÍ ANTIMIKROBIÁLNÍ MAST PRO HOJENÍ RAN,T 2,5 (50%) 42 hodnocení

L-Mesitran Ointment je průkopnický produkt založený na lékařském medu, určený k léčbě ran, bércových vředů, proleženin a popálenin. Má antibakteriální vlastnosti, působí postupně a je možné ho snadno odstranit podle místního postupu čistění ran, zabraňuje přilepení sekundárního obkladu ke spodině rány. L-Mesitran Ointment je indikován při povrchových a akutních ranách, např. řezných ranách, odřeninách a místech transplantace. Déle při popáleninách prvního a druhého stupně, při chronických ranách, např. proleženinách, bércových, arteriálních a diabetických vředech, při maligních ranách (podpora dezodorizace a vyčištění), při kolonizovaných akutních ranách a (pooperačních) chirurgických ranách. Velikost balení: 50 g.


 • HYALECASAN 30G, TUBA S APLIKÁTOREM, KAT.ČÍSLO 0746
  HYALECASAN 30G, TUBA S APLIKÁTOREM, KAT.ČÍSLO 0746

  HyalEcaSan, zdravotnický prostředek, je amorfní čirý hydrogel určen k lokání aplikaci na akutní i chronické rány (různého původu) na..

  330 Kč
 • Dermochlorophyl sprej 50ml Dr.Müller
  Dermochlorophyl sprej 50ml Dr.Müller

  Dermochlorophyl je ochranný sprej, který je určen k péči o dermatologicky problémovou pokožku. Jedná se o přípravek pro bezkontaktní..

  135 Kč
 • Dermochlorophyl gel 50ml Dr.Müller
  Dermochlorophyl gel 50ml Dr.Müller

  Dermochlorophyl je ochranný gel, který je určen k péči o dermatologicky problémovou pokožku. Jedná se o přípravek pro bezkontaktní aplikaci..

  99 Kč
 • L-MESITRAN SOFT 50 g
  L-MESITRAN SOFT 50 g

  L- Medistran Soft je gel na rány s lékařským medem, lékařským lanolinem, polyethylenglykolem, a antioxidanty vitamíny C a E. Je určen pro..

  540 Kč



Objevte: Vředy V sekci mám problém s... je možné objevit krytÍ l-mesitran ointment hydroaktivnÍ antimikrobiÁlnÍ mast pro hojenÍ ran,t!
© 2024 Kontakt