KALOBA 20 MG POTAHOVANÉ TABLETY potahované tablety 21

KALOBA 20 MG POTAHOVANÉ TABLETY Potahované Tablety 21

KALOBA 20 MG POTAHOVANÉ TABLETY potahované tablety 21

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na chřipku a nachlazení
Dodavatel:Kaloba
Cena:199 Kč
KALOBA 20 MG POTAHOVANÉ TABLETY potahované tablety 21 5 (100%) 39 hodnocení

Kaloba 20 mg jsou potahované tablety, jejichž účinnou látkou je vysušený extrakt z kořene rostliny Pelargonium sidoides. Kaloba 20 mg je fytofarmakum (rostlinný lék) a užívá se k léčbě akutního zánětu průdušek, který nevyžaduje podávání antibiotik.Pro akutní zánět průdušek je charakteristický buď suchý, dráždivý kašel s bolestí při kašli, nebo vlhký kašel provázený obtížným vykašláváním hlenu. Onemocnění může být provázeno zvýšenou teplotou. Akutnímu zánětu průdušek často může předcházet nebo jej může provázet zánět horních cest dýchacích (rýma, zánět nosohltanu, škrábání v krku atd.).


 • SINECOD 50MG tablety s prodlouženým uvolňováním 10
  SINECOD 50MG tablety s prodlouženým uvolňováním 10

  Sinecod se používá k léčbě suchého, dráždivého kašle různého původu. Sinecod 50 mg tablety s prodlouženým uvolňováním mohou..

  229 Kč
 • LEVOPRONT 60MG neobalené tablety 10
  LEVOPRONT 60MG neobalené tablety 10

  Přípravek Levopront, tablety patří mezi antitusika, což jsou léčivé přípravky tlumící kašel. Léčivá látka obsažená v přípravku -..

  139 Kč
 • HERBAPAX sirup 1X150ML
  HERBAPAX sirup 1X150ML

  Herbapax sirup je homeopatický volně prodejný lék užívaný v homeopatii k léčbě kašle. Použití přípravku je odvozeno od homeopatické..

  159 KčObjevte: Léky na suchý kašel V sekci volně prodejné léky | léky na chřipku a nachlazení | léky na kašel je možné objevit kaloba 20 mg potahovanÉ tablety potahované tablety 21!
© 2022 Kontakt