GRAV-IN otěhotnění-premen.syndr.-menopauza cps.120

GRAV-IN Otěhotnění-premen.syndr.-menopauza Cps.120

GRAV-IN otěhotnění-premen.syndr.-menopauza cps.120

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klimakterium - Menopauza
Dodavatel:GRAV-IN
Cena:669 Kč
GRAV-IN otěhotnění-premen.syndr.-menopauza cps.120 5 (100%) 22 hodnocení

GRAV-IN je doplněk stravy obsahující účinné látky Indol-3-karbinol, Zinek a vitamin B6. Je určený pro ženy, vhodný i pro diabetiky. Lze ho užívat také při užívání hormonální antikoncepce. Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci a také k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Vitamín B6 přispívající k regulaci hormonální aktivity. Balení obsahuje 120 kapslí. Hmotnost balení: 62,1 g.


 • For Fit Woman BIO Satavari cps.60
  For Fit Woman BIO Satavari cps.60

  Doplněk stravy je ajurvédskym produktem. Obsahuje Šavatari neboli chřest hroznovitý,který pozitivně ovlivňují celý menstruační cyklus,..

  239 Kč
 • NatureVia Estrovone tbl.90
  NatureVia Estrovone tbl.90

  NatureVia Estrovone je přírodní doplněk stravy ve formě tablet, který je určený ženám v období menopauzy (klimakteria). Obsahuje..

  405 Kč
 • Červený jetel výtažek 500ml EKOMEDICA
  Červený jetel výtažek 500ml EKOMEDICA

  Ekomedica Červený jetel je doplněk stravy získávaný z květů jetele červeného. Jetel červený podporuje normální činnost..

  355 Kč
 • Allnature Kontryhel žlutozelený kapky 50ml
  Allnature Kontryhel žlutozelený kapky 50ml

  Allnature Kontryhel žlutozelený je doplněk stravy ve formě bylinných kapek. Kontryhel přispívá k (před) menstruačnímu a menopauzálnímu..

  89 Kč
 • NatureVia PerfectDay cps.60
  NatureVia PerfectDay cps.60

  NatureVia PerfectDay je doplněk stravy, který obsahuje ploštičník, drmek, chmel, sojové izoflavony a vitamin D. Ploštičník přispívá ke..

  509 Kč
 • OGESTAN Anti-Age Menopause tbl.2x30
  OGESTAN Anti-Age Menopause tbl.2x30

  Ogestan Anti-age Menopause je doplněk stravy, který obsahuje kyselinu hyaluronovou. Je nehormonální a je určen pro ženy ve věku na 40 let...

  539 Kč
 • VitaHarmony KlimaLady pro obd. klimakteria tbl.90
  VitaHarmony KlimaLady pro obd. klimakteria tbl.90

  Přípravek VitaHarmony KlimaLady pro obd. klimakteria tbl.90 je doplněk stravy obsahující bylinné extrakty z marhaníku granátového, jetele..

  455 Kč
 • Elli MenoOsteo FORTE tob.60 15zdarma
  Elli MenoOsteo FORTE tob.60 15zdarma

  Elli MenoOsteo FORTE je doplněk stravy, který obsahuje extrakty z jetele lučního a ze šištic chmele otáčivého, vitaminy D3, K2 a vápník...

  305 Kč
 • PM Melbromenox pro ženy cps.30
  PM Melbromenox pro ženy cps.30

  PM Melbromenox pro ženy je doplněk stravy ve formě kapslí. Je určen zejména pro dívky a ženy v produktivním věku. Je však vhodný i při..

  249 Kč
 • TEREZIA MENOPAUZA cps.60
  TEREZIA MENOPAUZA cps.60

  Terezia Menopauza je doplněk stravy ve formě kapslí. Přípravek obsahuje kombinaci přírodních složek houby maitake a 6 bylin. Drmek obecný..

  329 Kč
 • Estromenox PM pro ženy cps.50
  Estromenox PM pro ženy cps.50

  Doplněk stravy Estromenox PM je určen ženám, které musí čelit potížím při menopauze, jako jsou návaly horka, výkyvy nálad nebo silné..

  419 KčObjevte: Klimakterium - Menopauza V sekci mám problém s... je možné objevit grav-in otěhotnění-premen.syndr.-menopauza cps.120!
© 2021 Kontakt