Fertility Blend pro PÁRY (ženy muži) tob.90 60

Fertility Blend Pro PÁRY (ženy Muži) Tob.90 60

Fertility Blend pro PÁRY (ženy muži) tob.90 60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Doplňky stravy pro ženy
Dodavatel:Fertility Blend
Cena:959 Kč
Fertility Blend pro PÁRY (ženy muži) tob.90 60 2,5 (50%) 20 hodnocení

Fertility Blend pro páry je doplněk stravy, který obsahuje Fertility Blend pro muže (60 tobolek) a Fertility Blend pro ženy (90 tobolek). Obě varianty přípravku obsahují zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi a k normální syntéze DNA. Selen přispívající k normální spermatogenezi, který v kombinaci s vitaminem E chrání před oxidativním stresem. Pyridoxin napomáhající regulovat hormonální aktivitu, jenž společně s vitaminem B12 a hořčíkem podporují normální psychickou činnost. Kyselina listová, foláty přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu a k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Fertility Blend pro ženy navíc obsahuje železo, které podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, a napomáhá snižovat míru únavy.


 • Inofolic Premium výhodné balení 3x20 sáčků
  Inofolic Premium výhodné balení 3x20 sáčků

  Inofolic Premium je doplněk stravy na bázi myo-inositolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové. Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u..

  1 129 Kč
 • YARILO progametiq 30 sáčků
  YARILO progametiq 30 sáčků

  Yarilo progametiq je doplněk stravy, který obsahuje inositol v obou jeho formách (myo-inositol a d-chiro-inositol), které se přirozeně nachází..

  979 Kč
 • VitaHarmony GraviDHA tob.240
  VitaHarmony GraviDHA tob.240

  VitaHarmony GraviDHA je doplněk stravy ve formě tobolek. Přípravek GraviDHA je zdrojem omega 3 mastných kyselin důležitých pro organismus..

  605 Kč
 • Bi-Oil Pečující olej 125ml
  Bi-Oil Pečující olej 125ml

  Bi-Oil je speciální olej pečující o pokožku, který pomáhá vylepšit vzhled jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Je rovněž vysoce..

  519 Kč
 • STRATAMARK gel 50g
  STRATAMARK gel 50g

  Stratamark je rychleschnoucí nelepivý průhledný silikonový gel určený k léčbě a prevenci strií, zvláště těch pokrývajících větší..

  1 969 Kč
 • SEBAMED Krém proti striím 200ml
  SEBAMED Krém proti striím 200ml

  Krém proti striím Sebamed pomáhá předcházet výskytu strií, redukuje strie již vzniklé a pomáhá obnovovat pojivovou tkáň. Krém je..

  349 Kč
 • HiPP MAMASANFT Tělové máslo 200ml C-135
  HiPP MAMASANFT Tělové máslo 200ml C-135

  HiPP MAMASANFT je tělové máslo určeno pro pokožku těhotných žen. Přípravek obsahuje bambucké máslo, které je zdrojem kolagenu v pokožce,..

  279 Kč
 • Bi-Oil Pečující olej 200ml
  Bi-Oil Pečující olej 200ml

  Bi-Oil je speciální olej pečující o pokožku, který pomáhá vylepšit vzhled jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Je rovněž vysoce..

  689 Kč
 • HiPP MAMASANFT Masážní olej na strie 100ml
  HiPP MAMASANFT Masážní olej na strie 100ml

  HiPP MAMASANFT Masážní olej na strie poskytuje intenzivní péči a ochranu, kterou pokožka v těhotenství potřebuje. Obsahuje vzácné..

  279 KčObjevte: Plánování těhotenství a plodnos V sekci doplňky stravy a výživa | doplňky stravy pro ženy je možné objevit fertility blend pro pÁry (ženy muži) tob.90 60!
© 2021 Kontakt