EUCERIN UreaRepair Těl. mléko 5 percent parfemované 250ml

EUCERIN UreaRepair Těl. Mléko 5 Percent Parfemované 250ml

EUCERIN UreaRepair Těl. mléko 5 percent parfemované 250ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dermokosmetika
Dodavatel:EUCERIN
Cena:459 Kč
EUCERIN UreaRepair Těl. mléko 5 percent parfemované 250ml 3,25 (65%) 48 hodnocení

Eucerin UreaRepair Plus Tělové mléko má složení s unikátní kombinací účinných látek pro okamžitou úlevu od známek suché pokožky a dlouhodobé posílení odolnosti suché pokožky. Nyní navíc s jemnou parfemací se složkami zklidňujícími pokožku. Výsledkem použití je okamžitá úleva od typických známek suché pokožky, jako je hrubost a pocit napjatosti. Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost na suché pokožce. Parfemované složení je klinicky testováno, aby nedráždilo pokožku nebo nezpůsobilo zarudnutí. Vhodné pro péči o pokožku diabetiků, také jako doplňková péče. Pokožka je opět na dotek příjemně hladká a vláčná. Pokožka je odolnější, opětovný výskyt suchosti pokožky je oddálen. Složení s lipidy, jako jsou ceramidy, posiluje vlastní ochrannou bariéru pokožky a zabraňuje ztrátě hydratace. Složení s ureou a přirozenými hydratačními látkami zlepšuje schopnost pokožky vázat vodu, čímž zvyšuje její hydrataci. Emulze olej ve vodě se rychle vstřebává, nezanechává mastný pocit na pokožce. Parfemace je speciálně vyvinuta pro suchou pokožku. Obsahuje složky zklidňující pokožku a neobsahuje běžné alergenní přísady. Balení obsahuje 250 ml.


 • WELEDA Aroma Shower HARMONY 200ml
  WELEDA Aroma Shower HARMONY 200ml

  Sprchový gel pečuje o vaše smysly a zároveň jemně myje pokožku díky obsahu rostlinných tenzidů. Do koupelny..

  219 Kč
 • WELEDA Aroma Shower ENERGY 200ml
  WELEDA Aroma Shower ENERGY 200ml

  Získejte novou energii díky povzbuzující 100 % přírodní vůní zázvoru, citronely a cedrového dřeva. Sprchový gel pečuje o vaše smysly a..

  219 KčObjevte: Péče o tělo - dermokosmetika V sekci kosmetika hygiena a péče | dermokosmetika je možné objevit eucerin urearepair těl. mléko 5 percent parfemované 250ml!
© 2023 Kontakt