EUCERIN HYALURON-FILLER denní krém 50ml 63485

EUCERIN HYALURON-FILLER Denní Krém 50ml 63485

EUCERIN HYALURON-FILLER denní krém 50ml 63485

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o pleť - dermokosmetika
Dodavatel:EUCERIN
Cena:659 Kč
EUCERIN HYALURON-FILLER denní krém 50ml 63485 2,5 (50%) 26 hodnocení

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť si poradí s prvními známkami stárnutí suché kůže. Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled a přitom chrání pleť před předčasným stárnutím vyvolaným UV paprsky. Inovativní směs vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky. Svým ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a proti prohlubování vrásek. * Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku. Velikost balení je 50 ml.


 • Linola Face 50ml
  Linola Face 50ml

  Krém Linola Face obsahuje vysoký podíl přírodních lipidů bohatých na kyselinu linolovou, důležitou složku pro dobrou funkci ochranné..

  224 Kč
 • Dr.Popov Tea Tree Oil 11ml
  Dr.Popov Tea Tree Oil 11ml

  Dr.Popov Tea Tree Oil je 100% čistý olej z australského čajovníku (Melaleuca alternifolia). Uplatňuje se v kosmetických přípravcích..

  135 Kč
 • Blephasol 100ml
  Blephasol 100ml

  Blephasol je micelární voda s vysokou snášenlivostí vhodná pro každodenní hygienu citlivých očních víček. Jemně čistí pokožku v..

  265 KčObjevte: Péče o pleť - dermokosmetika V sekci dermokosmetika je možné objevit eucerin!
© 2021 Kontakt