EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I

EPILOBIN PLANTA Léčivý čaj 20 I

EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na ledviny a pohlavní orgány
Dodavatel:Čajová směs
Cena:55 Kč
EPILOBIN PLANTA léčivý čaj 20 I 2,5 (50%) 21 hodnocení

Epilobin planta je tradiční rostlinný léčivý přípravek určený mužům trpícím poruchami močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty - BHP). Je vhodný k léčbě lehkých až středně těžkých obtíží s močením při benigní hyperplazii prostaty. Mezi příznaky BHP patří: obtížné a bolestivé močení (bolest za stydkou sponou), zpomalené zahájení močení, slabý proud moči, nutnost tlačit při močení, časté močení (zejména během noci), přerušované močení, únik moči (inkontinence), příp. pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.Přípravek je určen pouze pro dospělé muže. Velikost balení je 20 nálevových sáčků.


 • PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 120
  PROSTAKAN FORTE měkké tobolky 120

  Prostakan forte je fytofarmakum, urologikum. Kombinace serenoového extraktu (s obsahem liposterolů) a suchého extraktu z kořene kopřivy..

  599 Kč
 • Vieste Maca organic BIO tbl.90
  Vieste Maca organic BIO tbl.90

  Maca BIO Organic je doplněk stravy ve formě tablet, který představuje přírodní bylinný produkt z vysokohorské hlízovité rostliny..

  279 Kč
 • Clerex 475mg 10 tobolek pro muže
  Clerex 475mg 10 tobolek pro muže

  Clerex spolehlivě pomáhá při nedostatečné erekci způsobené psychickým či fyzickým vyčerpáním nebo špatným životním stylem. Skladem..

  415 Kč
 • Afroditky Plus tob.30 pro sexuál.apetit Fytopharma
  Afroditky Plus tob.30 pro sexuál.apetit Fytopharma

  Afroditky Plus je doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem rostlinných extraktů z kotvičníku, muiry paumy a damiány. Kotvičník přispívá k..

  225 Kč
 • Fytoprost duo 90 tobolek
  Fytoprost duo 90 tobolek

  FYTOPROST DUO je doplněk stravy s jedinečnou kombinací dvou přírodních látek Saw Palmetto a Resveratrol. Saw Palmetto je palmovitá rostlina..

  315 Kč
 • JAMIESON Prostease Saw Palmetto 125mg cps.60
  JAMIESON Prostease Saw Palmetto 125mg cps.60

  Jamieson Prostease Saw Palmetto je doplněk stravy ve formě tablet, který je obohacen o rostlinný výtažek ze serenoy plazivé. Serenoa plazivá..

  315 Kč
 • Polenal Forte patent na prostatu tbl.100
  Polenal Forte patent na prostatu tbl.100

  Polenal Forte je doplněk stravy ve formě tablet a je určen pro zlepšení funkci prostaty. Obsahuje extrakt z pylu žita, který se již dlouhá..

  509 Kč
 • Dr.Popov Kapky bylinné Kotvičník s vrbovkou 50ml
  Dr.Popov Kapky bylinné Kotvičník s vrbovkou 50ml

  Kotvičník pozemní s vrbovkou je doplněk stravy ve formě bylinných kapek. Kotvičník podporuje normální hormonální aktivitu a normální..

  95 KčObjevte: Prostata a erekce V sekci volně prodejné léky | léky na ledviny a pohlavní orgány je možné objevit epilobin planta léčivý čaj 20 i!
© 2021 Kontakt