Dámský peelingový olej ONCLÉ s kmenovými buňkami na strie 200ml

Dámský Peelingový Olej ONCLÉ S Kmenovými Buňkami Na Strie 200ml

Dámský peelingový olej ONCLÉ s kmenovými buňkami na strie 200ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přípravky na strie
Dodavatel:ONCLÉ
Cena:339 Kč
Dámský peelingový olej ONCLÉ s kmenovými buňkami na strie 200ml 2,25 (45%) 45 hodnocení

ONCLÉ Dámský zpevňující olejový peeling s hloubkově regenerujícími účinky. Obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Regeneruje až úplně obnovuje poškozenou pokožku (strie, celulitida, jizvy a vrásky). Bohaté složení obsahuje z 98% komplex vysoce kvalitních aktivních olejů a drcená šípková zrníčka dodávají pleti dostatek vitamínů. Výrobek je dermatologicky testován. Objem výrobku je 200 ml.


 • Aloclair PLUS gel 8ml
  Aloclair PLUS gel 8ml

  Aloclair Plus gel vytváří v ústní dutině protektivní film, který chrání odhalená nervová zakončení v lézích (aftech). Tím zamezuje..

  189 Kč
 • proerecta LONG podpora erekce cps. 60
  proerecta LONG podpora erekce cps. 60

  proerecta LONG podpora erekce je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje extrakty řeřichy peruánské známé jako Maca a z hroznových..

  439 Kč
 • proerecta Klasik podpora erekce tbl. 12
  proerecta Klasik podpora erekce tbl. 12

  proerecta Klasik podpora erekce je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje extrakty ženšenu pravého, rozchodnice růžové, z hroznových..

  439 Kč
 • proerecta PROSTATE cps. 60
  proerecta PROSTATE cps. 60

  proerecta PROSTATE je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje extrakty z rostlin. Palma (Serenoa plazivá) přispívá k udržení..

  439 Kč
 • SEBAMED Clear face syndet 100g
  SEBAMED Clear face syndet 100g

  Sebamed Syndet čistí póry do hloubky a tím potlačuje tvorbu vřídků a pupínků. Díky vysokému obsahu léčivých látek a pH 5,5 pečuje o..

  165 KčObjevte: Přípravky na strie V sekci mám problém s... je možné objevit dámský peelingový olej onclÉ s kmenovými buňkami na strie 200ml!
© 2024 Kontakt