Cranberry Strong tob.60

Cranberry Strong Tob.60

Cranberry Strong tob.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Močové a pohlavní orgány
Dodavatel:Vitabalans
Cena:339 Kč
Cranberry Strong tob.60 3 (60%) 47 hodnocení

Cranberry Strong je doplněk stravy, který obsahuje výběr ze čtyř různých kmenů bakterií mléčného kvašení, které jsou pro ženy typické a přirozené (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum). Bakterie jsou chráněné před kyselostí žaludku speciální technologií, která zajišťuje přežití a dobrou životaschopnost bakterií při průchodu gastrointestinálním traktem. Bakterie mléčného kvašení jsou součástí normálního mikrobiomu intimních partií ženy. Počet těchto bakterií v pochvě a močových cestách je možné zvýšit užíváním doplňků stravy s mléčnými bakteriemi, protože tyto bakterie přirozeně migrují ze střev do intimních oblastí. Brusinka velkoplodá (Vaccinium macrocarpon) je také známá jako kanadská brusinka. Její bobule obsahují vitaminy, minerální látky a antioxidanty. Cranberry Strong obsahuje silný extrakt z brusinky velkoplodé. Výrobek obsahuje 72 mg bioaktivních proanthokyanidů (PAC) v denní dávce. Tobolky také obsahují vysoké množství vitamínu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Určeno i pro těhotné a kojící ženy. Balení obsahuje 60 tobolek.


 • Urosept Forte cps.60 Dr.Müller
  Urosept Forte cps.60 Dr.Müller

  Urosept Forte je doplněk stravy ve formě kapslí se šťávou z kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon), extraktem z medvědice lékařské a..

  275 Kč
 • WELEDA SET Březový detoxikační set
  WELEDA SET Březový detoxikační set

  Weleda Březový detoxikační set BIO je doplněk stravy, který obsahuje vodný výluh z listů břízy a citrónovou šťávu. Bříza má..

  555 KčObjevte: Močové cesty V sekci doplňky stravy a výživa | močové a pohlavní orgány je možné objevit cranberry strong tob.60!
© 2023 Kontakt