Capra Colostrum cps. 120

Capra Colostrum Cps. 120

Capra Colostrum cps. 120

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Speciální doplňky stravy
Dodavatel:Hepatica
Cena:629 Kč
Capra Colostrum cps. 120 4,5 (90%) 26 hodnocení

Capra Colostrum je doplněk stravy obsahující kozí kolostrum v prášku. Kolostrum pochází z koz krmených trávou. V období jara, léta a podzimu jsou kozy ve volném výběhu. Bez pesticidů a antibiotik.Kolostrum je hustá tekutina, která se v organismu matky produkuje jako prekurzor mateřského mléka. Lze se s ním setkat u člověka, koz a dalších savců. V těle matky se tvoří přibližně po dobu dvou dnů po porodu. Kolostrum je bohaté na imunoglobuliny IgG a IgA, polypeptidy, protilátky, lAktoferin a cytokiny. Práškové kozí kolostrum bez laktózy v kapslích. Obsahuje čisté sušené mlezivo z prvního kozího mléka a standardizováno až 27 % imunoglobulinů (IG). Balení obsahuje 120 kapslí.


 • Edenpharma Kolostrum junior tbl.30
  Edenpharma Kolostrum junior tbl.30

  Kolostrum má ověřený původ. Je získáváno výhradně ze speciálně vybíraných, naprosto zdravých krav. Bovinní (kravské) kolostrum..

  179 Kč
 • Premium Colostrum cps.60
  Premium Colostrum cps.60

  Premium Colostrum posiluje obranyschopnost organismu. Je zdrojem vitamínů, imunoglobulinů, minerálních látek a aminokyselin. Kolostrum (mlezivo)..

  405 Kč
 • COLENTER LD 120 kapslí
  COLENTER LD 120 kapslí

  Colenter LD je doplněk stravy obsahující kolostrum s lipozomálním vstřebáváním. Lipozomální forma chrání komponenty před oxidací a..

  839 Kč
 • Barnys Kolostrum s beta-glukany cps.30
  Barnys Kolostrum s beta-glukany cps.30

  Barny's Kolostrum s beta-glukany je doplněk stravy, který obsahuje bovinní kolostrum, patentované beta-glukany Yestimun, vitamin C, zinek a selen...

  295 Kč
 • Edenpharma Kolostrum cps.30
  Edenpharma Kolostrum cps.30

  Edenpharma Kolostrum je získáváno výhradně ze speciálně vybíraných, naprosto zdravých krav. Bovinní (kravské) kolostrum obsahuje..

  265 Kč
 • Favea Colostrum Forte 180g
  Favea Colostrum Forte 180g

  Granulát Colostrum Forte představuje formu kolostra z prvního nadojení, které je chráněno fruktooligosacharidy před nízkým pH v žaludku...

  465 KčObjevte: Kolostrum V sekci doplňky stravy a výživa | speciální doplňky stravy je možné objevit capra colostrum cps. 120!
© 2021 Kontakt