BRAUN Zastřihovač na strniště

BRAUN Zastřihovač Na Strniště

BRAUN Zastřihovač na strniště

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Braun
Cena:689 Kč
BRAUN Zastřihovač na strniště 5 (100%) 40 hodnocení

Nástavec pro zastřihování strniště EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj holicí strojek nástavcem EasyClick pro zastřihování vousů a strniště 4 různé délky nástavců pro dokonalé 3denní strniště (0,5 až 2,3 mm) Vousy jsou zachyceny v zastřihovacím prvku, a tak výrazně omezují nepořádek ze zastřihování Kompatibilní s novou generací holicích strojků Series 5, Series 6, Series 7 Hlava a hřebeny jsou plně omyvatelné pod tekoucí vodou Hlava zastřihovače strniště Braun plus 4 hřebeny Vylepšete svůj holicí strojek na nástroj pro péči o tělo 3v1. Dokonalá přesnost pro 100% kontrolu nad vaším stylem. Rovnoměrné zastřižení, ať máte jakýkoli styl Připojte 1 ze 4 hřebenů na hlavu zastřihovače a zastřihněte si během několika sekund strniště dle svých představ. Výrazně menší nepořádek Vousy jsou zachyceny v zastřihovacím prvku, a tak výrazně omezují nepořádek ze zastřihování.


  • BRAUN Zastřihovač na tělo
    BRAUN Zastřihovač na tělo

    Nástavec pro péči o tělo EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj holicí strojek..

    689 KčObjevte: Holící strojky a žiletky V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | holení a depilace je možné objevit braun zastřihovač na strniště!
© 2022 Kontakt