Alkoholtester dig.JOYCARE JC-224 Duecento24

Alkoholtester Dig.JOYCARE JC-224 Duecento24

Alkoholtester dig.JOYCARE JC-224 Duecento24

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Diagnostické testy
Dodavatel:JOYCARE
Cena:809 Kč
Alkoholtester dig.JOYCARE JC-224 Duecento24 5 (100%) 50 hodnocení

Alkoholtester digitální JOYCARE JC-224 Duecento24, zdravotnický prostředek, je kompaktní, přesný a spolehlivý alkoholtester. Měřící rozsah 0-2 promile (g/l). Není třeba kalibrace během provozu. Snadná obsluha pro každodenní použití. Alkoholtester má podsvícený displej a zvukovou signalizaci >= 0,5 g/l. Doba měření 8 vteřin. K získání co nejspolehlivějších výsledků se doporučuje počkat s měřením 45 minut po konzumaci posledního alkoholického nápoje. Po 45 minutách je alkohol zcela absorbován do krevního oběhu. K čistění nepoužívejte žádné chemické čistící prostředky, otřete jemně přístroj navlhčeným hadříkem. Neponořujte přístroj do vody ani jiné kapaliny. Balení obsahuje: - Přístroj - 2x testovací baterie 1.5V DC (typu AAA) - CZ- návod Hmotnost přístroje s baterií cca 50 g.


 • ABRA Glukometr souprava 1 sada
  ABRA Glukometr souprava 1 sada

  Glukometr ABRA je souprava pro stanovení hladiny glukózy v krvi. Přístroj je vybaven pamětí pro 300 testů. Výsledek testu je již znám za 5..

  510 Kč
 • Pulzní oxymetr Beurer PO 80
  Pulzní oxymetr Beurer PO 80

  Pulzní oxymetr Beurer slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOi) a..

  2 849 Kč
 • Vitamin Station Rychlotest Helicobacter Pylori
  Vitamin Station Rychlotest Helicobacter Pylori

  Vitamin Station Rychlotest Helicobacter Pylori je samodiagnostický test na detekci protilátek Helicobacter pylori z krve. Jednoduché a rychlé..

  305 KčObjevte: Testy na alkohol a Alkoholtestery V sekci zdravotnické potřeby | diagnostické testy je možné objevit alkoholtester dig.joycare jc-224 duecento24!
© 2024 Kontakt