AGNUCASTON potahované tablety 30

AGNUCASTON Potahované Tablety 30

AGNUCASTON potahované tablety 30

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na ledviny a pohlavní orgány
Dodavatel:Bionorica
Cena:209 Kč
AGNUCASTON potahované tablety 30 4,5 (90%) 46 hodnocení

Agnucaston je léčivý přípravek, který obsahuje suchý extrakt z drmkových plodů. Agnucaston ovlivňuje hormonální systém zejména snižováním hladiny prolaktinu (hormon působící především na mléčnou žlázu). Bez porady s lékařem se Agnucaston užívá při premenstruačním syndromu - potížích, které se objevují pár dní před pravidelným menstruačním krvácením, jako jsou bolesti a citlivost prsou, psychická nevyrovnanost, zácpa, otoky, bolesti hlavy/migréna. Po poradě s lékařem je možné Agnucaston užívat při pocitech napětí a bolestivosti prsou (mastodynie), při poruchách menstruačního cyklu (poruchy frekvence krvácení). Balení obsahuje 30 tablet. Agnucaston je určen pro dospělé ženy starší 18 let.


 • Clerex 475mg 10 tobolek pro ženy
  Clerex 475mg 10 tobolek pro ženy

  Clerex pro ženy je doplněk stravy, který obsahuje tribulus terrestris, lepidium meyenii, turnera difusa, schizandra chinensis, piperin, L-arginin,..

  415 Kč
 • Favea FemiVaxinum Neo tob.30
  Favea FemiVaxinum Neo tob.30

  FemiVaxinum Neo je doplněk stravy, který obsahuje unikátní kombinaci kvasinkového (kandidového) a bakteriálního lyzátu. Lyzáty jsou..

  345 Kč
 • Gynocaps ORAL tob.20
  Gynocaps ORAL tob.20

  Gynocaps Oral je doplněk stravy ve formě tobolek, obsahující jedinečný kmen Lactobacillus rhamnosus Döderlein, obohacený o zinek, který..

  225 KčObjevte: Menopauza klimakterium - léky V sekci volně prodejné léky | léky na ledviny a pohlavní orgány je možné objevit agnucaston potahované tablety 30!
© 2023 Kontakt