Testovací proužky Wellion LUNA GLU 50 ks

Testovací Proužky Wellion LUNA GLU 50 Ks

Testovací proužky Wellion LUNA GLU 50 ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Testovací proužky
Dodavatel:Wellion
Cena:260 Kč
Testovací proužky Wellion LUNA GLU 50 ks 5 (100%) 47 hodnocení

Testovací proužky Wellion LUNA GLU jsou určeny k měření obsahu glukózy (curku) ze vzorku čerstvé kapilární krve. Testovací proužky se používají pro glukometry Wellion LUNA GLU. Testovací proužky Wellion LUNA jsou špičkové výrobky moderní technologie. Proužky se vyrábějí v několika různých vrstvách obsahujících elektrody, které jsou nanášeny sofistikovanými postupy. Testovací proužky Wellion LUNA pro měření obsahu cukru se nekódují, což vám zaručuje vyšší bezpečnost. Objem vzorku: 0,3 µl Trvání vyšetření:…


 • Diagnostické proužky KetoPHAN 50 ks
  Diagnostické proužky KetoPHAN 50 ks

  DP KetoPhan je zdravotnický prostředek, invitro diagnostika, močové proužky pro analýzu moči.K vizuální detekci ketolátek  v..

  109 Kč
 • Testovací proužky Element 50ks
  Testovací proužky Element 50ks

  Diagnostické proužky Element 50 ks jsou určeny pouze ke glukometru Element™ – přístroji pro měření hladiny krevní glukózy Snadné..

  300 Kč
 • Testovací proužky CONTOUR™Plus 50ks
  Testovací proužky CONTOUR™Plus 50ks

  CONTOUR™Plus testovací proužky s vysoce účinnou přesností. Testovací proužky Contour plus jsou určeny k měření obsahu glukózy ve..

  285 KčObjevte: Testovací proužky V sekci testovací a diagnostické proužky je možné objevit testovací proužky wellion luna glu 50 ks!
© 2024 Kontakt