Euro Trade Plus Magnetický náramek multifunkční BNS - nerezová ocel 316L (21,5 cm)

Euro Trade Plus Magnetický Náramek Multifunkční BNS - Nerezová Ocel 316L (21,5 Cm)

Euro Trade Plus Magnetický náramek multifunkční BNS - nerezová ocel 316L (21,5 cm)

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní pomůcky
Dodavatel:Euro Trade Plus
Cena:459 Kč
Euro Trade Plus Magnetický náramek multifunkční BNS - nerezová ocel 316L (21,5 cm) 5 (100%) 30 hodnocení

Multifunkční náramek ocení všichni kteří pociťuji fyzickou bolest, jsou vystavení stresu, upřednostňují alternativní inovační technologie, lidé kteří si přejí zlepšit svoji fyzickou kondici a kvalitu života. Materiál: Nezezová ocel 316LVelikost 21 cm (lze upravit odebráním jednotlivých článků)Šířka 1,2 cm Multifunkční magnetický náramek obsahuje: Magnety - podporují krevní oběh a okysličování krve, tím usnadňují průnik většího množství výživných látek do buněk a odvádění odpadních látek z těla, mají protizánětlivé účinky. Posilují imunitu těla, napomáhají urychlovat hojící procesy, odbourávat otoky, mírnit bolestivé stavy. Navozují fyzickou i psychickou pohodu. 3000 Gaussů Infračervené záření - povzbuzuje aktivitu vodních elementů těla, v důsledku čehož je tělo prohříváno, organické nečistoty a těžké kovy se rychleji vyplavují. Má antibakteriální účinky, posiluje metabolismus. Mírní bolesti svalů a nervů, stimuluje vegetativní nervový systém, posiluje dýchací i kardiovaskulární systém. Záporné ionty - podporují krevní oběh, zlepšují látkovou výměnu, aktivují krevní buňky, podporují somatickou buněčnou aktivitu, posilují imunitu lidského organismu. Snižují náchylnost k nachlazení a chřipkovým onemocněním, mají význam v boji s alergiemi, migrénami, též v případě astmatických záchvatů. Pomáhají tělu odstraňovat únavu a regenerovat. Germánium - posiluje imunitu organismu, obohacuje ho kyslíkem, chrání před volnými radikály, odstraňuje z něj jedovaté látky a má silné analgetické a antirevmatické účinky. Normalizuje krevní tlak i hladinu cholesterolu, zabraňuje kornatění cév, do jisté míry reguluje endokrinní systém a má význam i v prevenci osteoporózy, regenerace buněk zvýšením jejich okysličení.


 • Bluetens Duo Sport, 4 x 3 náhradní elektrody
  Bluetens Duo Sport, 4 x 3 náhradní elektrody

  Elektrody jsou vysoce kvalitní. Jedno balení obsahuje 4 x 3 náhradní elektrody k chytrému elektrostimulátoru Duo Sport. Elektrody ve velikosti M..

  549 Kč
 • Bluetens Náhradní elektrody, vel. M – 8 ks
  Bluetens Náhradní elektrody, vel. M – 8 ks

  8 náhradních elektrod velikosti M k chytrému elektrostimulátoru Bluetens. Tato velikost elektrod vám umožní zacílit na 2 části těla..

  399 Kč
 • zKokosu Face Roller AMETYST
  zKokosu Face Roller AMETYST

  Hýčkání až na 1. místě. Face Roller je váleček určený k masáži obličeje, krku a dekoltu. Zlepšuje krevní oběh a zbavuje tvář otoků..

  755 Kč
 • zKokosu Gua Sha ČERNÝ OBSIDIÁN
  zKokosu Gua Sha ČERNÝ OBSIDIÁN

  Gua Sha je malý zázrak, který vás zbaví toxických látek, oteklých víček a příjemně prokrví pokožku nejen obličeje ale i celého těla...

  355 Kč
 • Omron Stimulátor nervový OMRON E3 Intense
  Omron Stimulátor nervový OMRON E3 Intense

  Elektronický neuro-stimulátor OMRON E3 Intense slouží k masáži ztuhlých svalů a k tišení akutní bolesti právě postižených míst...

  1649 KčObjevte: Zdravotní přístroje a pomůcky V sekci přístroje a pomůcky | ostatní pomůcky | zdraví je možné objevit euro trade plus magnetický náramek multifunkční bns - nerezová ocel 316l (21,5 cm)!
© 2021 Kontakt