Euro Trade Plus Magnetický náramek multifunkční BNG - nerezová ocel ( 21,5 cm )

Euro Trade Plus Magnetický Náramek Multifunkční BNG - Nerezová Ocel ( 21,5 Cm )

Euro Trade Plus Magnetický náramek multifunkční BNG - nerezová ocel ( 21,5 cm )

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní pomůcky
Dodavatel:Euro Trade Plus
Cena:459 Kč
Euro Trade Plus Magnetický náramek multifunkční BNG - nerezová ocel ( 21,5 cm ) 2,25 (45%) 32 hodnocení

Magnetický náramek multifunkční BNG využívá kombinaci unikátního spojení čtyř technologií které jsou prověřeny časem.  Působnosti magnetu (ten je zastoupen v barvě kovu),Infračerveného záření (komponent v barvě červené),Záporné ionty (barva  bílá).Germanium (barva černá) Multifunkční náramek ocení všichni, kteří pociťuji fyzickou bolest, jsou vystavení stresu, upřednostňují alternativní inovační technologie, si přejí zlepšit svoji fyzickou kondici a kvalitu života. Magnety - podporují krevní oběh a okysličování krve, tím usnadňují průnik většího množství výživných látek do buněk a odvádění odpadních látek z těla, mají protizánětlivé účinky.  Infračervené záření - povzbuzuje aktivitu vodních elementů těla, v důsledku čehož je tělo prohříváno, organické nečistoty a těžké kovy se rychleji vyplavují. Mírní bolesti svalů a nervů, stimuluje vegetativní nervový systém, posiluje dýchací i kardiovaskulární systém. Záporné ionty - podporují krevní oběh, zlepšují látkovou výměnu, aktivují krevní buňky, podporují somatickou buněčnou aktivitu, posilují imunitu lidského organismu. Snižují náchylnost k nachlazení a chřipkovým onemocněním, mají význam v boji s alergiemi, migrénami, též v případě astmatických záchvatů. Pomáhají tělu odstraňovat únavu a regenerovat. Germánium - posiluje imunitu organismu, obohacuje ho kyslíkem, chrání před volnými radikály, odstraňuje z něj jedovaté látky a má silné analgetické a antirevmatické účinky. Normalizuje krevní tlak i hladinu cholesterolu, zabraňuje kornatění cév, do jisté míry reguluje endokrinní systém a má význam i v prevenci osteoporózy, regenerace buněk zvýšením jejich okysličení.


 • Bluetens Náhradní elektrody, vel. M – 8 ks
  Bluetens Náhradní elektrody, vel. M – 8 ks

  8 náhradních elektrod velikosti M k chytrému elektrostimulátoru Bluetens. Tato velikost elektrod vám umožní zacílit na 2 části těla..

  399 Kč
 • zKokosu Face Roller AMETYST
  zKokosu Face Roller AMETYST

  Hýčkání až na 1. místě. Face Roller je váleček určený k masáži obličeje, krku a dekoltu. Zlepšuje krevní oběh a zbavuje tvář otoků..

  755 KčObjevte: Zdravotní přístroje a pomůcky V sekci přístroje a pomůcky | ostatní pomůcky | zdraví je možné objevit euro trade plus magnetický náramek multifunkční bng - nerezová ocel ( 21,5 cm )!
© 2021 Kontakt