Alavis ALAVIS™ Kloubní výživa 90 tbl.

Alavis ALAVIS™ Kloubní Výživa 90 Tbl.

Alavis ALAVIS™ Kloubní výživa 90 tbl.

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přípravky pro zvířata
Dodavatel:Alavis
Cena:602 Kč
Alavis ALAVIS™ Kloubní výživa 90 tbl. 5 (100%) 44 hodnocení

ALAVIS™ Kloubní výživa je vhodná zejména pro psy velkých a obřích plemen. ALAVIS™ Kloubní výživa obsahuje glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, což jsou látky, které se řadí do skupiny tzv. glykosaminoglykanů (GAG). Tyto látky tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a kloubní synoviální tekutiny. Úbytek glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu se projeví ve zhoršení funkce kloubu a v urychlení rozvoje artrotických změn. Mechanismus účinku těchto látek je společný a spočívá v chondroprotek­tivním působení. Účinné látky jsou přítomny v přípravku ALAVIS™ Kloubní výživa v potřebném množství a navíc v koncentrované podobě. Z přípravku ALAVIS™ Kloubní výživa se tyto látky snadno vstřebávají a vestavují do poškozené chrupavky. Jejich dostatečný přísun zabezpečuje dlouhodobě správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. ALAVIS™ Kloubní výživu doporučujeme podávat pro: ochranu a regeneraci kloubní chrupavky, velmi intenzivní výživu kloubů, preventivní ošetření kloubů u mladých a zdravých jedinců, zmírnění bolesti kloubů, zlepšení pohyblivosti zejména u starších psů, zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek, prodloužení aktivního věku zvířete. Látky obsažené v přípravku ALAVIS™ Kloubní výživa: Glukosamin sulfát - hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Glukosamin je aktivně přijímán chrupavkou. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky. Chondroitin sulfát - je důležitou součástí kloubní chrupavky. Váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Podávání chondroitinu vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, mírní bolesti kloubů, zlepšuje pohyblivost a mírní i průběh zánětu kloubu.


 • Energy Kingvet 30 ml
  Energy Kingvet 30 ml

  Přírodní bylinný koncentrát Kingvet je určen pro stimulaci kosterní i útrobní svaloviny, pohybu řasinek a améboidního pohybu makrofágů a..

  380 Kč
 • Energy Audivet 30 ml
  Energy Audivet 30 ml

  Bylinný prostředek Audivet pro vnější používání významně působí na zánětlivé stavy na sliznicích a kůži, včetně vnějšího..

  278 Kč
 • Energy Korovet 30 ml
  Energy Korovet 30 ml

  Korovet je přírodní bylinný koncentrát stimuluje činnost orgánů srdce, tenkého střeva, hormonálního systému a cév. Veterinární..

  434 Kč
 • Energy Fytovet 100 ml
  Energy Fytovet 100 ml

  Přípravek Fytovet obsahuje biologicky vysoce využitelný koloidní roztok více než 64 prvků v přírodní formě, s biologickou využitelností..

  554 Kč
 • Energy Imunovet 30 ml
  Energy Imunovet 30 ml

  Přípravek Imunovet s obsahem čistého latexu z rostliny Croton lechleri Muell. Arg. podporuje regeneraci a zvyšuje obranyschopnost organismu..

  558 Kč
 • Energy Virovet 30 ml
  Energy Virovet 30 ml

  Přírodní bylinný koncentrát Virovet je určen ke stimulaci činnosti plic, tlustého střeva, kůže a vaziva. Veterinární přípravek Virovet..

  434 Kč
 • Energy Gynevet 30 ml
  Energy Gynevet 30 ml

  Přírodní bylinný koncentrát Gynevet je určen pro stimulaci činnosti orgánů nervového systému, sleziny, slinivky, žaludku a systému obnovy..

  434 KčObjevte: Přípravky pro všechna zvířata V sekci problematiky | přípravky pro zvířata | přípravky pro psy je možné objevit alavis alavis™ kloubní výživa 90 tbl.!
© 2024 Kontakt