Oster


Oster stříhací strojek Home Grooming Kit Sada se stříhacím strojkem a stříhací hlavou

Oster stříhací strojek Home Grooming Kit Sada se stříhacím strojkem a stříhací hlavou

👌 S touto sadou se stříhacím strojkem Oster hravě zvládnete péči o srst Vašeho miláčka. Kvalitní stříhací strojek se stříhací hlavou pokročilé technologie, čtyři nasazovací hřebínky a DVD (v angličtině a němčině) s návodem ke stříhání - to vše Vám..Oster nůžky Premium D 16,5 x Š 5,5 x V 0,5 cm

Oster nůžky Premium D 16,5 x Š 5,5 x V 0,5 cm

👌 S nůžkami Oster Premium můžete Vašeho mazlíka profesionálně ostříhat. Bez problémů se s nimi odstraní srst v oblasti očí, uší, čumáku a tlapek. Zaoblená špička zamezí možnému poranění Vašeho mazlíka. Nůžky na srst z řady Premium od Oster jsou vyrobeny z..Oster holící hlavy na stříhací strojky holící hlava č. 7 (3,2 mm, Skip Tooth)

Oster holící hlavy na stříhací strojky holící hlava č. 7 (3,2 mm, Skip Tooth)

👌 Kvalitní holící hlavy značky Oster jsou určeny pro holící strojky Oster. Díky jedinečnému kryogennímu procesu tvrzení jsou holící hlavy v průměru až o 15°C chladnější a mají proto delší životnost než ostatní holící hlavy. Mimo to se při výrobě využívá..Oster stříhací strojek Golden A5 holící hlava č. 7 (3,2 mm)

Oster stříhací strojek Golden A5 holící hlava č. 7 (3,2 mm)

👌 Profesionální značka Oster nabízí stříhací strojek pro psy Golden A5 ve dvou variantách: Golden A5 1speed v černé barvě s jedním stupněm rychlosti a 2200 dvojitými otáčkami za minutu a Golden A5 2speed v barvě bordó se dvěma stupni rychlosti a 3300 dvojitými..Oster pilník na drápky bezdrátový D 21 x Š 3,5 x V 4 cm

Oster pilník na drápky bezdrátový D 21 x Š 3,5 x V 4 cm

👌 Bezdrátový pilník na drápky nabízí šetrný způsob pilování drápků Vašeho zvířete. Dva rychlostní stupně se postarají o rychlé a čisté opilování. Díky ochrannému víčku, které je při pilování nasazeno na přístroji, se na pilník nezachytí chlupy. I..


Oster 4,25 (85%) 22 x hodnotené

Kategorie produktů oster obsahuje 5 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
oster za super ceny
© 2021 Kontakt