BROMHEXIN BERLIN-CHEMIE 8MG obalené tablety 25


BROMHEXIN BERLIN-CHEMIE 8MG obalené tablety 25

Mám problém s... | Kašel - sirupy kapky tablety pastilky

👌 Bromhexin 8 Berlin-Chemiese uvolňuje hlen u akutních a chronických onemocnění průdušek a plic s úporným zahleněním. Balení obsahuje 25 obalených tablet...


BROMHEXIN BERLIN-CHEMIE 8MG obalené tablety 25 5 (100%) 39 x hodnotené

Sociální sítě
facebook youtube
kašel - sirupy kapky tablety pastilky za super ceny
© 2022 Kontakt