Nobilis Tilia Směs éterických olejů Těhotenská 10 ml

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Těhotenská 10 ml

Trendy

ZNAČKA: Nobilis Tilia

Cena: 289,0 CK

Směs čistých éterických olejů voní lehce a vzdušně, přesto oslovuje hluboké niterné pocity, které těhotenství provázejí. Podporuje ženu, aby se připravila na porod bez obav, a provádí jí změnou vnímavě, radostně a sebevědomě. Dodává sebedůvěru a optimismus, přináší vnitřní klid, povznáší, konejší a rozpouští strachy. Otevírá cestu ke skryté přirozené síle každé ženy. Na fyzické úrovni směs podporuje cirkulaci energie a krve, zmírňuje nevolnost, nadýmání a zažívací potíže, posiluje nervový, imunitní a dýchací systém. Harmonizuje srdeční činnost, zmírňuje výkyvy nálad, nespavost a podráždění.  V duchovní rovině pak přináší ochranu, pomáhá ženě být plně přítomná a naladěná na své miminko a společné zážitky. Propojuje tělo s myslí a duši s vnitřním dítětem. Vůně směsi je oslavou nového života a jedinečné životní příležitosti, kterou těhotenství a mateřství přináší.

Doporučené použití: Od 2. trimestru až do šestinedělí. 3 – 5 kapek do aromalampy či difuzéru k provonění prostoru. Pro relaxační koupel smíchejte 3 kapky s polévkovou lžící neutrálního koupelového oleje a přimíchejte do koupele. K použití na pokožku přimíchejte 7-10 kapek do 50 ml Tělového a masážního oleje neutrálního nebo vybraného rostlinného oleje. Jemně vmasírujte do pokožky, vynechte oblast kolem kotníků a paty. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Česká společnost NOBILIS TILIA vznikla v roce 2004 a od samého počátku se zabývá výrobou a vývojem kvalitní přírodní aromaterapeutické kosmetiky. Kosmetika má základ ze 100% přírodních éterických olejů a kvalitních rostlinných olejů, stejně jako dalších bioaktivních látek. 

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Těhotenská 10 ml eshop >>
Další zboží v této kategorii:
Dizao Zpevňující maska s medem 45 g

Dizao Zpevňující maska s medem 45 g

Zpevňující maska s medem Dizao  využívá mimořádných vlastností přírodního medu, který je velice bohatý na cenné a pro pleť prospěšné ingredience. Med je koncentrovanou zásobárnou vitaminů a minerálů, jež pronikají do pok.. zjistit více >>
Nobilis Tilia SET  Fit po porodu

Nobilis Tilia SET Fit po porodu

SET Fit po porodu obsahuje: Mithra 30ml - chladivé účinky gelu spolu s obsaženými éterickými oleji jej činí velmi účinným pomocníkem v poporodním období. Obsažené éterické oleje mají antimikrobiální a adstringentní.. zjistit více >>
Bioaroma Přírodní mýdlo s olivovým olejem pro miminka a citlivou pleť 90g

Bioaroma Přírodní mýdlo s olivovým olejem pro miminka a citlivou pleť 90g

100% přírodní ručně vyráběné mýdlo s olivovým olejem, levandulí a měsíčkem. M.. zjistit více >>Kuchynské koberčeky